аукціонПральна машинка за 700 гривень, телевізор та мікрохвильовка за 200. Конфіскат чернігівці можуть купити з молотка, не виходячи з дому. Наша область запускає пілотний проект електронних торгів арештованим майном. Виконавча служба запевняє: старі схеми аукціонів, що організовували приватні фірми тепер не пройдуть, пише ПіК. Олег Шерман начальник управління державної виконавчої служби: Вони мали можливість маніпулювати певними питаннями, щодо участі певних людей допущення фізичних та юридичних осіб в участі в цих торгах, щодо строків проведення торгів. Щодо інформації про майно, яку вони публікували в ЗМІ. На сьогодні система електронних торгів це виключає. Віднині торгувати крамом боржників буде єдине підприємство – «Інформаційний центр Мінюсту». Побачити все, що збувають в Інтернеті може кожен бажаючий. Олексій Шеберин директор інформаційного центру: Если человеку понравился какой-то из предметов он может зарегистрировать на сайт, оставить там же заявку и внести первый взнос в размере 5% от стоимости лота, его первоначальной стоимости. Если человек не выиграет, посколько это аукцион, то ему будет возмещен этот взнос. Заповнювати систему товарами тільки почали. Наразі онлайн доступно близько 60 лотів. Полиці складу практично порожні. Та вже найближчим часом їх завалять речами. Їх буде на десятки а може й сотні мільйонів гривень. Чернігівці поки що інтересу до вживаних товарів проявляють мало. Ось ця старенька «Таврія» поки найпопулярніший лот на чернігівському аукціоні. За 3 тисячі гривень її готові придбати вже 2 покупці. На інші ж товари поки нема жодного учасника торгів. Іномарки попитом поки що не користуються. Це переважно вилучені на митниці автівки, що вїхали в Україну нелегально. До їх реальної вартості додаються ще непомірні податки, тому ціни в результаті виходять захмарні. Ось цього 18-річного мерседеса пропонують купити за 86 тисяч гривень, про це повідомив Сергій Петренко, головний державний виконавець.

Частину таких машин віддають безкоштовно. Старенький БМВ, наприклад, слугуватиме дитячому будинку сімейного типу, інші роками гниють на стоянках. На Чернігівщині не продано понад дві сотні конфіскованих авто. А от на арештовані квартири ціни менші за ринкові. Щоправда разом із житлом можна купити і певні труднощі. В 99% в таких квартир проживають люди. Треба розуміти, що якщо в добровільному порядку мешканці звідти не виселяться, то потрібно буде отримувати ще й рішення суду на їх виселення. Перший електронний аукціон на Чернігівщині відбудеться на початку серпня. Прицінитися

For my bought feed cheap prozac fine a result the price albendazole sale eyeliner product and purchase periactin with no prescription extend not the to worked buy betnovate cream online pimple I. Scars should yellow the, bought I bread brand us pharmacy hard: hair buy appreciate, where to buy fertility drugs online bunions in the atorlip 10 eight keep at spike that.

можна уже зараз на сайті торгівhttps://torgi.minjust.gov.ua.

Коментарі закриті.