Понад 12 років у Макошине працює благодійна організація «Нащадки Аратти». Колектив – майже 50 небайдужих людей із селища та почесних волонтерів із Чернігова, Києва і навіть з Данії та Великобританії. А тепер організація має ще й просторий будинок для занять.

– Одним із основних напрямків діяльності колективу є робота з дітьми, – розповідає голова «Нащадків Аратти» Наталія Колесник. – В організації працюють багато творчих колективів. Це і літературна студія під керівництвом Світлани Кривопалої, і ляльковий театр «У світі казки», який очолює Наталя Ярина, і гурток «Умійко», де Олена Шолохова вчить діток малювати та робити усілякі сувеніри.

У музичному гуртку «Співаночки» під керівництвом Ігоря Федорченка та Інни Баранової юні таланти вчаться премудростям хорового та вокального співу. Хто хоче згадати українські національні традиції – до «Батьківського порогу» Олени Бутко поспішають. А учасники гуртка «Збережемо довкілля» разом із керівником Марією Дмитренко і від сміття Макошине прибирають, і за квітами доглядають. Не так давно цілий вишневий сад посадили.

Ось тільки стареньке приміщення (80 років вже має) не могло вмістити усіх бажаючих. Його ще 10 років тому за фінансової допомоги англійських друзів було придбано. Будинок відремонтований руками волонтерів, затишний. Але затісний для дитячих занять.

aratta_novosillya– За допомогою викладачів та студентів Дуврського коледжу та педагогічного колективу Фарінтонської школи з Англії ми змогли взяти в оренду будівлю колишньої водолікарні та капітально відремонтувати її, – радіє Наталія Колесник. – Тепер маємо актову та тренажерну зали, велику ігрову кімнату та просторі приміщення для занять.

Коментарі закриті.