"Апельсин" запрошує громадських активістів на семінариЧернігівська міська молодіжна організація “Центр прогресивної молоді “Апельсин” за фінансової підтримки Національного Фонду розвитку демократії (США) та у співдружності з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації розпочали реалізацію проекту, спрямованого на підвищення інституційної та фінансової стабільності 10-ти МГО, які працюють на теренах Чернігівської області.

Оголошується набір ГО та ініціативних груп Чернігівської області до участі у циклі семінарів-практикумів на теми:

1. Ефективне молодіжне лідерство, робота в команді;
2. Стратегічне планування діяльності молодіжних ГО;
3. Реєстрація та звітність молодіжних ГО;
4. Міжнародний, локальний фандрейзинг;
5. Проведення кампаній адвокаті та лобіювання інтересів молоді в органах державної влади;
6. Організація та проведення молодіжних заходів, флеш-акцій.

Проведення семінарів-практикумів заплановано на червень – серпень 2013 року. Тривалість одного семінару-практикуму – два дні. Локація – м. Чернігів. Учасники навчального курсу будуть відібрані на основі конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

1. Заповнену аплікаційну форму від організації/ініціативної групи;

2. Для зареєстрованих організацій – копію свідоцтва про реєстрацію організації.

Умови участі у школі-практикумі:

1. Організація/ініціативна група, яка подає заявку на участь у школі-практикумі, має делегувати на кожен семінар 2 особи.

2. Бажано, щоб семінари відвідали керівник (лідер) громадської організації, людина, яка відповідає за залучення фінансування, менеджер по зв’язкам з громадськістю, а також організатор культурно-масових заходів.

3. Учасники мають бути готовими до виконання практичних завдань відповідно до тем семінарів.

МГО “Центр прогресивної молоді “Апельсин” покриває витрати на проїзд (автобус), проживання, харчування та роздаткові матеріали. Дорожні витрати покриваються за умови надання оригіналів квитків та участі представника на всіх сесіях семінару-практикуму.

Кінцевий термін подання аплікаційних форм – 30 травня 2013 року до 17.00 години.

Аплікаційні форми просимо Ірині Черенько на електронну адресу: cpmapelsin@mail.ru або на адресу: вул. Червоногвардійська, б. 6, к. 64, м. Чернігів, 14033, МГО ЦПМ “Апельсин” з позначкою: «школа-практикум».

Результати розгляду будуть повідомлені учасникам не пізніше 5 червня 2013 року.

Коментарі закриті.