вічеПочалося воно з молитви отця Володимира церкви Київського патріархату, за Україну, за мир і спокій на землі.

Його учасники висловили глибоку стурбованість і обурення агресією Збройних Сил Російської Федерації, які несподівано і без оголошення війни захопили Крим, блокували військові частини Збройних Сил України та намагаються їх роззброїти. Віче висловило захоплення мужністю і відвагою військовослужбовців України, закликало Верховну Раду переформатувати структуру державного бюджету, виділивши необхідні кошти для зміцнення Збройних Сил України. Звучали заклики до уряду мобілізувати половину особового складу підрозділів МВС до Збройних Сил, перерахувати одноденний заробіток на потреби армії і флоту, скоротити на 10 відсотків штати органів управління державної влади, пише Сіверщина.

Також були пропозиції в цей важкий для країни і бюджету час та безробіття, переглянути питання працюючих пенсіонерів. Всім присутнім на віче пропонували активізувати роз’яснювальну роботу серед родичів і друзів, які живуть у Росії та Криму. Учасники віче закликали Верховну Раду та Уряд прискорити роботу по вступу України до НАТО та Євросоюзу.

Вшанували пам’ять загиблих на Євромайдані. Адже дякуючи їм, українці стали іншими, піднялися з колін, багато чого усвідомили. Треба докласти всіх зусиль, щоб жертви Майдану не були даремними.

Мітки: , ,

Коментарі закриті.