Антимонопольний комітет України (АМКУ) очікує від нафтотрейдерів приведення цін на пальне до економічно обгрунтованого рівня.

Таку позицію Антимонопольного комітету озвучив заступник голови АМКУ Федір Влад під час зустрічі з представниками лідерів вітчизняного ринку пального у зв’язку з високим рівнем торговельних надбавок роздрібних реалізаторів, повідомила “Нашому слову” прес-служба АМКУ.

Як підкреслив Федір Влад, комітет стурбований ціновою ситуацією, що склалася на ринку нафтопродуктів, і очікує від операторів адекватної реакції до 10 січня 2013 року.

– Термін, який ми відводимо, – точка відліку. І якщо не буде конкретних результатів, комітет перейде від формату «круглого столу» до іншої форми спілкування, – наголосив заступник голови комітету.

У свою чергу, присутній на зустрічі директор УО «Укрнафтохімпереробка» Михайло Міндреску, який очолює секретаріат експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, зазначив:

– Ми розуміємо стурбованість комітету і виправимо ситуацію.

Коментарі закриті.