Берегами Десни витають останні аромати шашликового сезону, пакування валіз на навчання в розпалі, але хто сказав що літо закінчилося? Попереду Студентський форум 2017!

Якщо ваші очі болять від гаджетів, п`ята точка мріє відірватися від дивану, а кінець літа може запам`ятатися лише картопляним агрофітнесом на городі, то вам до нас! На Студентському форумі 2017 все буде інакше.

 

Окрім традиційної концертної програми і розваг, молодь може насолодитися ще розумовими забавами: надихнутися показовим виступом спортсмена Владислава Лавського, призера Чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів 2017, а також активно проявити свою позицію у грандіозному новаційному шоу «Говорить Мена». В рамках Студентського форуму стартує проект “Територія розвитку”.

 

І це ще не все. На всіх гостей чекає виступ чернігівського гурту “Совершенно секретно”, розважальна програма, виставка художніх робіт місцевих талантів, виставка архітектурних творінь із книг від районної бібліотеки. Родзинкою цьогорічного форуму стане виступ команди “Тобі Алдервейрелд” з Прилук, учасника проекту “Ліга сміху 2016”.

 

 

У затишній атмосфері можна буде поспілкуватися з однодумцями, посмакувати традиційною кашею та поспівати пісень, тому всі охочі можуть взяти з собою каремати.

Міський стадіон “Колос”. Початок о 13.00. Реєстрація з 12.00.

Коментарі закриті.