Незвичайно щемливе для душі і серця свято відбулося у районному Будинку культури за ініціативи центру культури і дозвілля молоді та за сприяння декана фізико-математичного факультету Чернігівського педуніверситету Анатолія Шморгуна і голови волонтерського руху факультету Марії Коваленко.

Концерт розпочався виходом Ангелів-Охоронців та молитвою дівчини-сироти. Під показ слайдів Костя Примаченко виконав на саксофоні мелодію з фільму «Довга дорога в дюнах».

Учасників концерту і його глядачів привітав заступник голови райдержадміністрації Олександр Мисник.

Високу сценічну майстерність, як і завжди, продемонстрували учасники зразкового циркового колективу «Юність» з Макошине, а також ансамблю бальних танців «Всі кольори» з Чернігова. Щирими оплесками глядачі нагороджували виступи солістів з Городища Світлани Юсухно та Катерини Левенець, а також квартету з ансамблю «Менщина» і його солістки Ріти Солдаткіної.

Директор районного центру культури та дозвілля молоді Юлія Лукаш з надзвичайною проникливістю виконала пісню «Маленьке серце». Теплими були виступи і Наталії Підлипської та Ані Левенець, а ще Аліни Мірошник – вихованки школи-інтернату.

Справжній шквал оплесків глядацької зали дістався «візочникам» – срібним призерам чемпіонату України зі спортивних танців на інвалідних візках Катерині Бобровник та Сергію Авраменку. Учасники концертного дійства і шанувальники сценічного мистецтва вітали цю пару стоячи і тривалими аплодисментами.

Усі учасники концерту отримали солодкі новорічні подарунки. До речі, вони виступили також і в Березнянській спеціалізованій школі-інтернаті з подібною концертною програмою.

Коментарі закриті.