strikebolУ пункті пропуску «Сеньківка» під час митного контролю автомобіля, який слідував з Росії до України, водій – громадянин Сербії, надав документи на вантаж «вуглець технічний». Усно він повідомив, що інших товарів, крім зазначених у вантажній митній декларації, не переміщує.

Проте під час огляду кабіни водія у спальному відділенні виявили незадекларований товар – понад 230 предметів амуніції та обмундирування для страйкболу. Асортимент прихованої продукції вражав – 129 найменувань. За попередньою оцінкою її вартість перевищує 40 тисяч гривень.

Щоб уникнути відповідальності, водій намагався переконати митників, що незадекларований товар йому передав знайомий росіянин з проханням доставити до Сербії. Але це не допоможе йому уникнути відповідальності. Складено адмінпротокол, товари затримані.

Санкції за порушення статті 472 Митного кодексу України передбачають штраф у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення та їх конфіскацію.

Як повідомили у Чернігівській митниці ДФС, у січні-травні поточного року співробітники митниці склали 66 протоколів відносно порушень, що пов’язані з недекларуванням товарів і транспортних засобів комерційного призначення. Це становить понад 30 відсотків від загальної кількості припинених порушень.

Коментарі закриті.