Антимонопольний комітет (АМКУ) порушив справу проти 15 нафтотрейдерів за ознаками узгоджених дій при підвищенні ціни на бензини і дизельне паливо на роздрібному нафтопродуктів країни. Таке рішення АМКУ ухвалив на засіданні у четвер, повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна”.

Також своїм рішенням АМКУ рекомендував нафтотрейдерам до 29 березня знизити ціни на бензини і дизпаливо до економічно обгрунтованого рівня.

За словами в.о. голови АМКУ Олександра Мельниченка справи порушені проти компаній: “ТНК-ВР Коммерс”, “Кершер”, “Галнафтогаз”, “Укртатнафта”, “Укрнафта”, “Лукойл-Україна”, “Альфа- Нафта”, “Альянс-Холдинг”, “УТН-Схід”, “Вік Ойл”, “МС Ойл Кард”, “Запорожнафтопродукт”, “Веста-Сервіс” і “Континент-Нафтотрейд”.

Мельниченко зазначив, що АМКУ врахує “поведінку” тих нафтотрейдерів, які знизять ціни на своїх заправках до економічно обгрунтованого рівня.

При цьому в.о. голови АМКУ не уточнив, на якого рівня повинні бути знижені ціни, оскільки “у кожної заправки вони формуються за індивідуальним принципом”.

Коментарі закриті.