АМКУ контролюватиме ціни на яйця перед ВеликднемАнтимонопольний комітет України (АМКУ) надав рекомендації основним виробникам-птахофабрикам та спеціалізованим мережам роздрібної торгівлі харчовими продуктами щодо ціноутворення на яйця курячі в період травневих свят.

Про це “Нашому слову” повідомила прес-служба АМКУ.

Сьогодні особлива увага приділяється питанню ціноутворення на яйця курячі товарні, оскільки вони є одним із основних соціально значущих продуктів харчування для всіх верств населення та знаходяться у зоні ризику необґрунтованого підвищення цін напередодні Великодня в умовах значного збільшення попиту.

Антимонопольний комітет України з метою забезпечення стабільної цінової ситуації і зменшення негативних наслідків коливання цін на ринку яєць курячих та з метою запобігання порушень законодавства про захист економічної конкуренції надав рекомендації 30-ти основним виробникам-птахофабрикам, які виробляють найбільші обсяги яєць курячих, зокрема, утриматися від вчинення дій щодо встановлення оптово-відпускних цін на яйця курячі, які перевищують економічно-обґрунтований їх рівень.

Крім того, АМКУ рекомендує 19-ти

найбільшим суб’єктам господарювання – спеціалізованим мережам роздрібної торгівлі харчовими продуктами утриматися від необґрунтованого підвищення роздрібних цін на яйця курячі та від вчинення дій, які можуть сприяти такому підвищенню.

З метою забезпечення дотримання законодавства про захист економічної конкуренції суб’єктами господарювання, поведінка яких може вплинути на зростання споживчих цін на продукти харчування, Антимонопольний комітет України здійснює постійний контроль за станом конкуренції на основних ринках продовольчих товарів.

Мітки: ,

Коментарі закриті.