В обласному центрі відбувся семінар «Енергоефективність та альтернативна енергетика у ЗМІ». На ньому основна увага була приділена Проекту USAІD «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (МЕР).

Основною метою проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» є підвищення енергетичної безпеки України. Партнерами визначено 17 міст України, у тому числі і Чернігів. Цілями проекту є удосконалення енергетичної політики, розвиток енергоефективності та збільшення інвестицій в енергетичний сектор.

Проект також підтримуватиме діяльність у сфері енергетики для досягнення загальних цілей та завдань енергетичного сектору України, зокрема, й впровадження норм енергетичного законодавства Євросоюзу. Крім того, важливим завданням проекту є значне скорочення викидів парникових газів.

На семінарі йшлося про підвищення енергоефективності та енергозбереження у містах України та розробку планів дій сталого енергетичного розвитку.

Енергоефективність у багатоквартирних будинках та перехід на альтернативні джерела енергії – ці теми семінару обговорювалися учасниками його чи не найактивніше.

Чому зростають тарифи, як захистити малозабезпечених споживачів, зміни ментальності українців як нації відповідальних споживачів – ці та деякі інші теми, на думку спікерів семінару, мають через засоби масової інформації формувати індивідуальну та громадську думку та масову свідомість українців.

Коментарі закриті.