Учора ввечері, 27 травня, відбувся другий півфінал “Євробачення–2010”. Для українців це був дуже хвилюючий концерт, адже цього разу серед 17 конкурсантів виступала наша виконавиця – Альоша. Молода співачка не розчарувала глядачів і подарувала перемогу у півфіналі.

Після довгого очікування і хвилювання українські глядачі святкують перемогу! Альоша співатиме у фіналі “Євробачення–2010”. Її пісня “Sweet People” увійшла до десятки кращих півфіналістів цього дня. Тепер Альоша, разом з дев’ятьма іншими переможцями другого півфіналу, приєднується до тих, хто переміг 25 травня, а також постійних фіналістів (чотири країни – засновники Конкурсу “Євробачення” та минулорічний переможець).

“Це очікувана перемога Альоші – ми знали, що вона увійде в десятку фіналістів. І це підтверджує факт того, що українські глядачі не помилися у своєму виборі під час національного відбору. Те, що ми зробили відкритий відбір і дали можливість українцям самим обирати представника на “Євробачення–2010″, дало свій результат – наша чарівна виконавиця Альоша у фіналі”, – зазначив заступник генерального директора НТКУ Валід Арфуш.

29 травня розкриється головна інтрига цього тижня – хто переможе на “Євробаченні–2010”? Хто з 25 найкращих європейських виконавців стане переможцем цьогорічного ювілейного конкурсу?

За матеріалами: 1tv.com.ua

d56dfbbaf2e9a1b690782abbeac8d11c3b72fbdd

Коментарі закриті.