Вже п’ятий рік поспіль Україна разом з іншими країнами світу  28 квітня відзначає День охорони праці. Питання охорони праці, профілактики виробничого травматизму- дуже важливе і приділяти йому увагу необхідно щоденно. У Конституції України сказано, що життя і здоров’я людини є найвищою соціальною цінністю. За 10 років роботи відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання України в Менському районі було зареєстровано на підприємствах Менського, Корюківського та Сосницького районів  253 нещасні випадки на виробництві, з них кожний шістнадцятий випадок мав смертельний наслідок. Це велике горе, коли з роботи не повертається чоловік, батько, брат, рідна людина…

Працівники  відділення Фонду в Менському районі, за погодженням з міською радою, посадили алею пам’яті загиблих на виробництві. Нехай ця алея буде не тільки  вшануванням загиблих, але і предосторогою: щоб повертатися після роботи додому до тепла родинного вогнища, бачити в очах дітей радість, треба неухильно додержуватись вимог з охорони праці, берегти таке крихке людське життя, щоб не стати жертвою фатального нещасного випадку.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  та професійного захворювання України в Менському районі Г.В. Коваленко.


Коментарі закриті.