Vstavaj-Ukraino26 квітня в м. Чернігові відбулася організована лідерами опозиції акція «Вставай, Україно!». Читачам пропонується перегляд відерепортажу про акцію, а по закінченню авторські думки.

 

 

Sljuz

Перед початком спілкування лідерів опозиції з пресою автор спілкується з керівником обласної організації ВО «Батьківщина» Олександром Кодолою (справа) та народним депутатом Валерієм Дубілем (зліва), котрі знайомлять з чарівною жінкою, народним депутатом Тетяною Слюз (по центру), до території закріплення котрої відноситься і Менський район. Отже, посадимо городи, а там і в гості чекаємо.

На закінчення авторська думка.

На жаль,  сьогоднішнє населення бажає бачити лідерів, котрі для нього, населення, наведуть в Україні порядок і забезпечать йому, населенню, щасливе життя. З точки зору автора це нереальне бажання. В сьогоднішніх умовах порядок в Україні може бути наведений лише спільними розумними зусиллями всієї нації. Тобто, потрібно формувати досконалу суспільну культуру української нації, освітнім шляхом перетворювати безвільне населення в самодостатніх громадян, котрі замість пошуку лідерів, що їх очолять, будуть здатні сформулювати і відстояти закони, за котрими розвиватиметься наше суспільство і держава.

Так, це дуже складно, так, це перехід на вищий рівень цивілізаційного розвитку, але це єдино успішний шлях. Інакше нам уготовані ті самі граблі – якщо навіть об’єднана опозиція і отримає всю повноту влади в нинішніх умовах, то не зможе забезпечити швидкий розвиток України – суспільство до того не готове. І закінчиться все тим, що якась чергова опозиція до цієї опозиції наобіцяє українцям чергове покращення, українці повірять… і ми знову втрачатимемо час, спостерігаючи руйнівні процеси.

Саме такими міркуваннями викликане питання до Олега Тягнибока, саме такі питання в автора до всіх політичних, державних та наукових сил України, саме таку мету автор вважає найбільш важливою – забезпечити ріст суспільної освіченості українців, оскільки це головний фактор, котрий здатен забезпечити реальне покращення в Україні.

Коментарі закриті.