Афганці у Мені спланували свою роботуВиїзне засідання правління обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (УСВА) відбулося у Мені. До нашого міста з’їхалися керівники всіх районних афганських організацій Чернігівщини. Вів засідання голова обласного відділення УСВА Станіслав Віхров.

У роботі засідання взяли участь голова Менської райдержадміністрації Олександр Мисник та голова районної ради Володимир Невжинський. Керівники району розповіли про соціально-економічний стан Менщини, висловили свої погляди на найголовніші виклики сьогодення.

Учасники засідання підвели підсумки роботи обласного відділення спілки у минулому році, аналізували взаємодію з владними структурами, в тому числі і в плані соціального захисту та лікування колишніх воїнів-інтернаціоналістів.

Особлива увага приділялася питанню патріотичного виховання молоді. У виступах наголошувалося, що, крім традиційної виховної роботи зі школярами, зараз афганці не повинні випускати з поля зору тих, хто брав участь у бойових діях у зоні АТО. Адже сьогоднішні воїни, повертаючись з війни до мирного життя, стикаються з тими ж проблемами, зокрема, й психологічними, через які вже довелося проходити колись учасникам війни в Афганістані.

Було затверджено план роботи відділення УСВА на 2015 рік.

А ще учасники заходу вшанували пам’ять своїх полеглих побратимів покладанням квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у Мені, а також відвідали кімнату в районному військкоматі, відведену для створення військового музею.

Коментарі закриті.