У читальних залах районної біб­ліотеки з 10 січня і до 1 лю­того можна не лише нову книжку чи журнал переглянути. На столах та стелажах, стінах і навіть підвіконні розмістилися талановиті витвори дитячих рук. Вперше проходить об’єднаний показ двох щорічних виставок-конкурсів: «Зимовий вернісаж» та «Технічна творчість руками дітей».

Подивитися справді є на що. І не лише дітлахам, а й дорослим. Випалювання по дереву і витвори лозоплетіння, чудові аплікації соломкою і паперові іграшки-орігамі. Кумедні глиняні фігурки і керамічні електричні світильники немов зберігають тепло дитячих рук. Живопис представлено такими професійними роботами, що аж не віриться, що автори картин – школярі.

– У процесі творчості дитина розвивається інтелектуально й емоційно, визначає своє ставлення до життя і своє місце в ньому, – каже організатор виставки директор районної станції юних техніків Володимир Чорний. – Наші вихованці, відвідуючи гуртки, набувають досвіду колективної взаємодії, удосконалюють навики роботи з різними інструментами і матеріалами, своє уміння володіти тілом, голосом, мовою…

Прекрасне – добрий помічник у вихованні дитини. Твори мистецтва допомагають дітлахам пізнавати життя людини і природу, розвивають не тільки зорове сприйняття, але і фантазію. Це довели учасники гуртків моделювання: десятки моделей автівок та літаків різних форм і видів, вертольотів і планерів, повітряних зміїв заполонили кілька здоровезних столів.

Усього на виставці представлено понад 150 різноманітних робіт. Аж очі розбігаються!

По закінченню виставки, враховуючи думку та симпатії відвідувачів (отже, обов’язково побудьте), журі конкурсу визначить переможців. Хоча сама участь в таких конкурсах – вже перемога. Перемога над лінощами, безбарвною буденністю та байдужістю.


Коментарі закриті.