би врятувати життя трирічного Артемка, треміново потрібна операціяЩо найдорожче на світі? Золото? Діаманти? Може, для кого й так. А на моє переконання, немає нічого ціннішого дитячих рученят, що обнімають тебе. І найстрашніше – коли не можеш порятувати найріднішу маленьку людинку від чорної біди.

Світло

Сергій і Тетяна познайомилися на святкуванні нового, 2002 року. Сподобалися одне одному, але ще майже сім років зустрічалися і приглядалися, аж поки не відгуляли гучне весілля.

Перші спільні кроки по життєвій стежині. Було всього: радощі і приємні маленькі родинні дати, розчарування і побутові проблеми. Все випробували, витримали. Наладилося сімейне життя.

А у 2010-му сталася знаменна подія – народилася довгоочікувана дитинка. Маленького козачка назвали Артемом. Нащадок родини Рибалок ріс веселим, допитливим і непосидючим. А вже як засміється, мов дзвіночок, то і дорослі насилу себе стримували.

Пітьма

Минулої осені батьки помітили на ніжках дитини синяки, але спочатку не звернули уваги – ну хіба хоч один хлопчина чи дів­чинка виросли без цих «прикрас» або подряпин. Тривожні сумніви закралися, коли гематоми практично не сходили, а на руці Артемка з’явилися невідомі підшкірні крововиливи.

Аналізи, зроблені в Менській ЦРЛ, виявили невтішні показники по тромбоцитах у крові. Вирішили звернутися до обласних лікарів. Висновок фахівців Чернігівської обласної дитячої лікарні вразив змучених батьків чорною блискавкою – апластична анемія, потрібна пересадка кісткового мозку.

Промінь надії

Щоб врятувати життя власній дитині підеш на все, будеш згоден на будь-які умови, продаси останню сорочку. Але, на жаль, не завжди усім цим можна запобігти біді.

Операція, яка потрібна хлопчику, коштує більше 100 тисяч євро. Для звичайної сім’ї з бюджетною зарплатою (Сергій працює пожежним, а Таня – культорганізатором у Менському центрі культури та дозвілля молоді) – це недосяжно.

Тільки Господь може дарувати життя. Але всі ми своєю допомогою можемо подарувати надію. Надію на життя маленького хлопчика, який так любить сміятися…

Небайдужі люди можуть перерахувати кошти на рахунки:

Для фізичних осіб:
КБ “ПриватБанк”, поповнення карти 5168755367333347, отримувач: Рибалка Сергій Олексійович.

Для юридичних осіб:
Отримувач: КБ “ПриватБанк”, МФО 305299, ЄДРПОУ 14360570, р/р 29244825509100, призначення: благодійна допомога для лікування Рибалки Артема Сергійовича.

Контактний телефон батька, Сергія Олексійовича Рибалки, (066) 800-99-96.

Коментарі закриті.