МОН дозволило керівникам коледжів та технікумів, що готують молодших спеціалістів на основі 9 класів, самим давати дозволи на прийом документів від вступників на підставі свідоцтва про народження.

Відповідний лист було надіслано в усі заклади вищої освіти та ДП «Інфоресурс» сьогодні, 9 липня 2018 року.

Такий дозвіл надається через те, що в Міністерство надходить велика кількість запитів від вступників, які вчасно не отримали паспорт громадянина України (у вигляді книжечки або ID-картки). Весь минулий тиждень МОН самостійно розглядало такі заяви та надавало дозволи вишам на прийом документів. Наразі їх опрацьовано близько 400.

Але щоб покращити оперативність прийняття рішень, адже прийом документів на молодшого спеціаліста на базі 9-ти класів завершується 14 липня, МОН дозволило надавати відповідні дозволи керівникам коледжів, технікумів та прирівняних до них закладів.

Водночас у листі підкреслюється, що на час зарахування вступник обов’язково має подати документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Відповідно до закону одним з таких документів є паспорт громадянина України (зокрема, у вигляді ID-картки). При цьому свідоцтво про народження не належить до переліку документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України.

Коментарі закриті.