1 листопада розпочалася реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО, що відбудеться в березні 2013 року.

Як повідомила “Нашому слову” освітня мережа “Щоденник.ua”, під час тестування школярі матимуть можливість ознайомитися із процедурою проведення незалежного тестування, формами тестових завдань, правилами заповнення бланків відповідей, психологічно підготуватися до складання тестів.

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що станом на 9 листопада 2012 року майбутні абітурієнти виявили бажання скласти 50 603 тести: з української мови і літератури – 16 287, математики – 10 446, історії України – 7 817, англійської мови – 4 896, біології – 3 525, інших предметів – 7 632.

Реєстрація триватиме до 30 листопада 2012 року. Детальну інформацію щодо порядку реєстрації ро

зміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне ЗНО.

Освітній проект «Щоденник.ua», робота якого схвалена Міністерством освіти і науки, дає можливість паралельно із пробним тестуванням скласти минулорічні тести ЗНО та одразу дізнатися свої результати. Таким чином, абітурієнти знатимуть, які предмети їм потрібно підтягнути.

Крім того, у вчителів є можливість провести в школах масові онлайн-тестування для учнів 11-х класів. Це допоможе абітурієнтам більше серйозно підготуватися, тому, шановні педагоги, візьміть на замітку. Багато вчителів вже залучають учнів до розділу «ЗНО» на порталі «Щоденник.ua, проводять контрольні роботи в онлайні та готують своїх учнів до вступу в університети.

Якщо у вас виникають питання щодо роботи із сервісом «ЗНО» на Всеукраїнському освітньому порталі «Щоденник.ua», пишіть на електронну адресу team@shodennik.ua, або телефонуте на нашу гарячу лінію 0-800-50-80-11.

zp8497586rq

Коментарі закриті.