Розглянувши звернення матерів воїнів депутати Менської міськради прийняли своє звернення в котрому стверджують те, що «московському патріархату» не місце в Україні.

 

 

 

Ось суть звернення депутатів:

Менська міська рада категорично засуджує дії російської федерації та підтримує думку батьків, матерів та дружин українських воїнів м.Мена, наведену зверненні від 21 червня 2022 року стосовно того, що «московському патріархату» не місце в Україні, а особливо – після заяв патріарха кирила (гундяєва) про «руський мир», «подвиги російських солдатів», «миролюбиву росію», на тлі звірств окупантів на Чернігівщині, а також в Бучі, Гостомелі, Бородянці, Маріуполі, Кременчузі, Вінниці тощо.

І що? Ви думаєте московські попи нарешті почали каятися за вчинені гріхи і припинили свою діяльність? Ніскільки, вони діють за принципом: “А Васька слухає та їсть”.

Схоже, розраховують на те, що українці добрі і тупі, що підправивши трохи статут московські попи надійно замаскували сутність “руського міра”. За інших не скажу, а от в мене доброзичливе ставлення до найбільших прислужників РПЦ і бажання бачити їх в складі ПЦУ потроху вивітрюється. Сподіваюсь, події будуть розвиватися за принципом – хто не встиг, той запізнився. А в тому, що московський патріархат піде вслід за радянським союзом, райкомом кпу, леніним та руським воєнним кораблем жодних сумнівів немає.

Коментарі закриті.