Діти, які живуть у гуртожитку сіль­госпкооперативу «Авангард», влаштували концерт для своїх рідних, сусідів та усіх бажаючих. Дівчата навчаються у міській школі імені Т.Г.Шев­ченка, а Катеринка Абрахімова – вихованка дитсадка імені Щорса і учасниця вокального ансамблю «До-мі-сольки» Менської дитячої музичної школи.

Іра Безлюдна, Маша Слобода, Віка Омеляненко і Катя Абрахімова (на знімку – у другому ряду зліва направо) після концерту сфотографувалися з найменшими глядачами. Фото автора.

Концерт відбувся у дворі гуртожитку поблизу дитячого майданчика. Марійка Слобода, Іринка Безлюдна, Віка Омеляненко і Катя Абрахімова розважали присутніх і дарували їм гарний настрій на зеленому моріжку, густо встеленому м’яким споришем.

У дворових аматорів було все, як і належить у таких випадках – складено сценарій, була ведуча, звучав у потрібний момент магнітофон, прилаштований на одному з балконів гуртожитку. От якби ще хтось вмикав і вимикав його, щоб не доводилося ведучій бігати і самій те робити.

Дівчата поробили гарні зачіски, вдягли найкраще своє вбрання. Чом не красуні! До речі, вони і концертну програму так свою назвали – «Красуні-2011».

Глядачі, які зійшлися, примостилися де хто зміг. Малеча, приміром, всілася на траві і в пісочниці, старші – на лавочці і пеньках, які господарі ще не встигли порубати на дрова. Хтось виніс ослінчика… Хоча і спекотно було, однак ніхто концерту не полишив.

Багато хто з жителів гуртожитку дивилися програму зі своїх балконів та вікон кімнат.

А концерт вийшов справді класний. Марійка Слобода порадувала глядачів співом, танцями і гімнастичними трюками. Ірочка Безлюдна на високому рівні продемонструвала вокальні дані і станцювала. Віка Омеляненко, окрім співів і танців, виконала кілька мелодій на баяні. Дівчина вже два роки навчається у музичній школі. Найменша з юних артистів Катруся Абрахімова співала.

Глядачі не шкодували своїх долонь для аплодисментів, щиро дякували юним артистам і висловили побажання, аби такі зустрічі з прекрасним були частішими.

Коментарі закриті.