Вечорниці у ЖовтневомуКолись довгими зимовими вечорами і сільська юнь, і поважні господарі з господинями збиралися на вечорниці. Хто потанцювати та позалицятися, а хто і просто поспілкуватися. Із часом забулося. Добре, що не зовсім…

Відродити народні традиції вирішили у Жовтневому. Організували вечорниці завідувач бібліотеки Ніна Паршина і директор Будинку культури Юрій Цвіга, підібралися і ведучі бойові – Людмила Гайова та Оксана Голод.
Затишне приміщення сільської бібліотеки прикрасили вишиті рушники, домоткані скатертини та доріжки місцевих майстринь Ганни Валентій, Наталії Москаленко та Оксани Салтан.

Цікавими гуморесками та народними усмішками тішили громаду сімейні пари Ступаків, Деркачів та Гайових. Коли ж зібралися старші жінки Ніна Котницька, Галина Тітовська, Софія Полоз, Марія Давиденко та Віра Строкова – залунали душевні пісні. На баяні витинав Федір Блудший, а заспівувала його дружина Наталія.

Пшеничними та гречаними галушками на салі пригощала присутніх найкраща куховарка села Ніна Оліфіренко. Були вони такими смачнючими, що зникали із небаченою швидкістю.

Виручив конкурс на приготування українських національних страв. Нанесли і вареників, і пирогів, і капустяників та пампушок. Усім вистачило. Ось тільки переможця так і не визначили – усе було просто супер!

А присутня на вечорницях депутат Менської районної ради Галина Ларченко подякувала громаді та побажала словами пісні: «Хай у вас і у нас все буде гаразд».

Коментарі закриті.