Замість того, щоб воювати за виборця, політичні сили, які вважають себе опозиційними воюють одна з одною. Чи то “Фронт Змін” з УНП, чи навпаки.

Вчора на поштові скриньки редакцій надійшло повідомлення від партії “Фронт Змін” про те, що “Члени Менської організації УНП приєдналася до Фронту Змін”.

У ньому говорилося, що “На зборах 8 квітня члени менської організації УНП прийняли рішення про вступ до партії “Фронт Змін”. Активісти на чолі з Валерієм Магулою вважають цей крок необхідним для подальшої ефективної діяльності опозиційних сил регіону.”

Цю подію було названо продовженням об’єднання опозиційних сил.

Знову акцентувалася увага на тому, що “діюча влада не здатна забезпечити ефективний розвиток країни”.

Цікаво, що основною метою об’єднання визначалося “створення сильної опозиції та недопущення фальсифікацій під час виборів”.

Мабуть про фальсифікації більше за все говорять ті, хто на них розуміється? А боротьба проти чогось є більш конструктивною, ніж за щось? Ну, якщо так, то покращення життя від таких політиків не отримаємо ніколи.

Але далі було ще цікавіше.

Новий лист на пошту редакцій ЗМІ від прес-служби Чернігівської обласної організації УНП був категоричним: “Фронт змін” каже неправду!

З’ясувалося, що інформація Чернігівської обласної організації партії “Фронт змін” під гучним заголовком “Члени Менської організації УНП приєдналися до “Фронту Змін” про написання переважною більшістю “заяв на вступ до Фронту Змін” не відповідає дійсності.

Що ж відбулося насправді? А далі, як у детективі.

“Голова обласної організації “Фронту змін” О. Нерета звернувся з проханням провести збори їхньої організації в приміщенні Менської районної організації Української народної партії. Таку можливість їм надали. На зборах, що відбулися 8 квітня ц.р., після обговорення політичної ситуації, член УНП Валерій Магула заявив про свій вихід з УНП та входження до “Фронту змін” і закликав всіх зробити так само. Проте його підтримав лише 1 чоловік.” – цитуємо дослівно текст повідомлення УНП.

Так що ніякого масового переходу до “Фронту змін” не відбулося. Це навіть підтвердив голова Менської районної організації УНП, депутат районної ради Василь Леоненко.

А далі ще краще – “Що стосується Валерія Магули, то “Фронт змін” далеко не перша, і мабуть, не остання партія, куди він вступає.”. Так їм “тушкам” і “рейдерам”!

Ні, щоб розбудовувати партію, так захоплюють та переманюють! А діяльність спрямовують “не на консолідацію, а на нищення національно-демократичних сил області”.

Ось як воно буває. Знову чвари, замість конструктивної роботи. А хочуть чесно перемогти на виборах. Якщо самі не в змозі налагодити конструктивну співпрацю, то хто ім. суддя?

А потім знову “стара пісня” – влада заважає. Тому і рейтинги відповідні і відношення людей зрозуміле. Навіщо казати на когось, якщо у самих безлад. І не потрібно після виборів казати, що перемогу вкрали, бо її при такому партійному будівництві ніколи не буде.

Ляля НЕТРЕБА. “Чернігівський монітор”.

Коментарі закриті.