На минулому тижні християни усього світу святкували Великдень. У ніч Воскресіння Христа віруючі йшли до церков, щоб отримати благословення вживати «скоромне» – знову їсти непісні страви. Хто не постував, той просто святив паски, яйця та інші наїдки.

У районі почалися масові суботники. Люди прибирають вулиці, парки, кладовища, території державних установ та приватні господарства.

На цьому тижні у Киргизії пройшли масові протести проти влади. Прихильники опозиції розгромили будівлю уряду та Генеральної прокуратури, спалили дім Президента. У сутичках протестуючих з військовими загинуло декілька десятків чоловік.

За тиждень роботизований космічний зонд «Нові горизонти» наблизився до планети Плутон на декілька мільйонів кілометрів. Вчені із NASA розробили його, щоб дослідити космос. Щодня зонд долає більше мільйона кілометрів. Цей апарат вважається найшвидкісним винаходом людства.

За словами психолога Абрахама Маслоу, людина постійно чогось хоче. Він систематизував людські потреби – поділив їх на п’ять категорій і розташував у визначеній ієрархії. Потреби найнижчого рівня – фізіологічні: в їжі, воді, захисті, відпочинку. Потім ідуть потреби в безпеці. Потім – соціальні: в приналежності, дружбі, любові, підтримці. Далі – потреби в повазі, визнанні. Найвищий рівень – потреби в самовираженні та самореалізації.

На думку Абрахама Маслоу, спочатку люди хочуть задовольнити потреби більш низького рівня, а потім думають про задоволення потреб вищих рівнів.

Коментарі закриті.