osvitaВсеукраїнська освітня мережа «Щоденник.ua» окрім можливості проходження школярами тестів ЗНО в онлайн-режимі, дає змогу отримати безкоштовні консультації педагогів та скористатися інтерактивними технологіями для підготовки.

Проектом «Щоденник.ua», робота якого схвалена Міністерствам освіти і науки та Інститутом Інноваційних технологій і змісту освіти, був розроблений інтерактивний сервіс «Підготовка до ЗНО». При відповідях на тести є можливість ведення персональної статистики роботи кожного школяра – дані заносяться вчителями в електронний щоденник учня, у звіті зазначено кількість правильних і неправильних відповідей, дата проходження тестування, час, який витрачено на роботу, кількість спроб проходження.

Олександр Ходорковський, генеральний директор «Щоденник.ua»: «У минулому навчальному році нараховувалося близько 30 000 старшокласників у проекті «Щоденник.ua», а в цьому році цифра сягає вже 60 000. Два роки тому ми вирішили розробити для шкіл тести-симулятори ЗНО. Після першого анонсування 14 000 абітурієнтів пройшли ЗНО онлайн. Зібрали різні відгуки і побажання, поліпшили модель і випустили в 2012 році новий формат онлайн-тестів: тепер у випадку, коли учень бажає отримати допомогу або додаткову інформацію, він може звернутися в спеціально створене співтовариство, де йому допоможуть кваліфіковані педагоги».

Організацію роботи можна побудувати вертикально – вчитель, проводячи масові онлайн-тестування, має можливість підключати до процесу одночасно велику кількість учнів і відразу ж, перевіряючи їх, ставити оцінки в електронний щоденник. Таким чином, методи оцінки знань є корисними не тільки для учнів, але й для батьків, які мають можливість стежити за оцінками.

Також існує безкоштовна база допоміжних матеріалів – електронні підручники, лекції, комп’ютерні програми, довідники, збірники задач, відео, аудіо, що допоможуть абітурієнтам підготуватися.

На сьогоднішній день вже близько 40 000 старшокласників скористались функціоналом підготовки до ЗНО на «Щоденник.ua».

Довідка:

Інтернет-платформа «Щоденник.ua» – це найбільший безкоштовний ІТ-проект для шкіл в Україні. Мережа охоплює близько 10 000 освітніх установ і більше 1 300 000 вчителів, школярів та батьків. Функціонал платформи є помічником системи освіти у вирішенні питань автоматизації документообігу, побудови системи комунікації між всіма учасниками освітнього процесу та створення умов для організації дистанційного навчання.

Коментарі закриті.