4-річному Артему Рибалці кожні три дні вливають донорську кровАртемко Рибалка з Мени Чернігівської області має діагноз “Придбана апластична анемія, надважка форма”. З 3 лютого 2014 року він знаходиться на лікуванні в Центрі дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку дитячої лікарні “ОХМАТДИТ” в Києві. Терапія не допомогла, і ось тепер надія лише на операцію з пересадки кісткового мозку. Грошей на це родина немає.

Про це пише Gazeta.ua з посиланням на “Українську біржу благодійності”.

У організмі Артема відбувся збій. Кістковий мозок припинив виробляти потрібну кількість крові. У таких випадках найкраще робити пересадку від брата або сестри, але Артем – єдина дитина в родині. Трансплантацію від неспоріднених донорів (якими вважаються і мама, і тато) в Україні не роблять.

Останні 10 місяців Артем разом із мамою прожив у лікарні. Тим, що він досі живий, він завдячує лікарям і донорам – кожні 3 дні Артему вливають чужу кров. Тому що власна некорисна. Спочатку у нього на тілі самі собою почали з’являтися синці. Вони тривалий час не сходили, і батьки почали непокоїтися. В обласній лікарні Чернігова хлопчику поставили неправильний діагноз, і понад місяць марно лікували гормонами. Лише пізніше вдалося визначити – у Артема набута апластична анемія – надважка стадія рідкісної хвороби.

При такому діагнозі температура тіла завжди ледь підвищена. Вимірюють її щогодини. Якщо позначка досягає 38°С, клітини крові, влиті під час переливання, просто згорять. І все потрібно буде повторити знову.
Так склалося. Від участі чужих людей залежить, чи буде він жити.

На УББ збирають 300 тисяч гривень – частину необхідної суми на оплату лікування дитини.

Реквізити для допомоги:

МБФ “Українська Біржа Благодійності”
ЕДРПОУ 38005762
Р/р 2600630669802
МФО 305749 м. Київ
Центральне відділення
ПАТ “Банк Кредит Дніпро”
Призначення платежу: благодійна допомога проект “Артем і мурахи”.

Коментарі закриті.