Протягом поточного року Менською місцевою прокуратурою заявлено три позовні заяви у сфері земельних відносин в інтересах Менської міської ради про стягнення 88 тисяч гривень збитків (упущеної вигоди) за користування земельними ділянками без правовстановлюючих документів.

Так, юридичні та фізична особи, придбавши на території Мени нерухоме майно, упродовж двох років ухилялися від укладення договорів оренди земельних ділянок, на яких розташовані будівлі.

 

Під час розгляду справ судами, відповідачі свою вину заперечували, вказуючи на обов`язок міської ради направляти та укладати з ними договори. Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокурора та залишив у силі рішення Менського районного суду про задоволення позову на суму 19 тисяч гривень. Суд також скасував незаконне рішення Господарського суду Чернігівської області про відмову у позові, задовольнивши скаргу прокурора та стягнувши із винної особи 37 тисяч гривень до місцевого бюджету. На даний час вже сплачено 37 тисяч гривень.

Коментарі закриті.