сесія25 квітня 2014 року відбулось пленарне засідання чергової, двадцять першої, сесії районної ради шостого скликання. На початку пленарного засідання присутні вшанували пам’ять померлого депутата районної ради, обраного від Менської районної організації Соціалістичної партії України, Булавка Віктора Михайловича, хвилиною мовчання.

Потім голова районної організації спілки воїнів-афганців Пустовойт М.І. вручив почесні пам’ятні нагороди «За благодійність» голові фермерського господарства «Погребний», депутату районної ради Погребному Ю.П., настоятелю свято-Троїцької церкви Томишину В.М., та голові фермерського господарства Ковбасі Ю.О.

Депутат районної ради Кіндер В.М. виступив з інформацією про відкликання своєї заяви про дострокове складення повноважень депутат районної ради, що була подана на минулій сесії районної ради.

Голова районної територіальної виборчої комісії Мороз Т.О. оголосила постанову Менської районної виборчої комісії від 15.03.2014 № 54 «Про реєстрацію депутата районної ради», відповідно до якої, визнано обраною та зареєстровано депутатом районної ради Підлипську Т.М., (обрану по багатомандатному виборчому округу від Менської районної організації ВО «Батьківщина»).

Першим питанням пленарного засідання сесії стало питання “Інформація прокурора Менського району та начальника Менського РВ УМВС України в Чернігівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Менського району.” З інформацією по даному питанню виступили Карапута А.А., прокурор Менської районної прокуратури та Гаврись О.М. – заступник начальника Менського РВ УМВС в Чернігівській області.

Із запитаннями до Гаврися О.М. звернулися депутати районної ради Москалький В.М., Тимощенко М.І., Локнистенський сільський голова Кручко В.А. та член громадської ради при райдержадміністрації Білий В.П.

В обговоренні даного питання виступили депутати районної ради Гузь С.В., Леоненко В.М., Мироненко А.І. Депутати внесли зміни до рішення районної ради від 29 січня 2014 року „Про районний бюджет на 2014 рік”. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Булавка О.М. Із запитаннями до доповідача звернулися депутати районної ради Москальський В.М., Авраменко А.М. Голова постійної комісії з питань бюджету Соломко А.В. повідомив, що постійна комісія на своєму засіданні вирішила погодити запропонований проект рішення.

Начальник управління соціального захисту райдержадміністрації, депутат районної ради Роговенко В.І. ознайомив присутніх з інформаціями по ряду питань порядку денного сесії. Зокрема: 1)”Про хід виконання районних програм в галузі соціального захисту населення (Програми по відшкодуванню витрат організаціям-постачальникам за надані житлово-комунальні послуги, виплаті готівки інвалідам по зору І та ІІ груп та сім’ям загиблих воїнів-інтернаціоналістів, що проживають в районі, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010, районної Програми по наданню матеріальної допомоги громадянам району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010, Програми соціального захисту непрацюючих громадян, які надають соціальні послуги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010, районної Програми «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010, Програми по наданню пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз в обласній лікарні та проживають в районі, на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010) »;

2) «Про затвердження розміру допомоги потерпілій внаслідок пожежі 26.12.2013»;

3) «Про внесення змін до районної Програми по наданню матеріальної допомоги громадянам району на 2011-2015 роки»;

4)«Про надання пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю , що отримують програмний гемодіаліз в обласній лікарні»;

5)«Про затвердження Порядку фінансування витрат на безоплатне поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, інвалідів війни та осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною та середніх цін на ритуальні послуги». По всіх цих питаннях прийнято відповідні рішення.

Лукаш Ю.М., начальник відділу культури райдержадміністрації ознайомила присутніх із запропонованими проектами рішення з питань порядку денного сесії – “Про продовження контракту” та “Про призначення Кравченко Т.В. директором Комунального закладу «Березнянський історико-краєзнавчий музей імені Г.Г.Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області на період відсутності основного працівника”. Депутати розглянули три депутатські запити – щодо роботи районної ради, щодо працевлаштування, щодо бюджетних коштів та прийняли відповідні рішення по них.

По питанню порядку денного “Про надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району” (щодо передачі в оренду Менській міській раді танцмайданчика в міському парку) виступили голова районної ради Невжинський В.М., в.о. голови районної державної адміністрації, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності Василенко В.У., депутат районної ради Кіндер В.М. та Менський міський голова Фесюн Ф.І.

Мацішевська Л.В. виступила з інформацією по питанню “Про зміни до Програми забезпечення житлом медичних працівників району, на 2012-2016 роки”. У своєму виступі висловила занепокоєння з приводу реалізації в районі реформи медичної галузі. В обговоренні даного питання взяли участь голова районної ради Невжинський В.М., депутат Чернігівської обласної ради, головний лікар Менської ЦРЛ Хомрач П.П., депутат районної ради, головний лікар КЗОЗ «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги», Корнієнко Н.І., заступник голови райдержадміністрації Мисник О.П., начальник фінансового управління райдержадміністрації Булавка О.М., голова постійної комісії з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення райдержадміністрації Литовченко Л.В.

Депутатами розглянуто також інші питання порядку денного сесії: “Про хід виконання рішення районної ради від 21.12.2005 “Про районну програму “Питна вода України” на 2006-2020 роки”, “Про районні програми, строк виконання яких закінчився в 2013 році”, “Про затвердження Районної комплексної програми профілактики правопорушень на 2014-2016 роки”, “Про хід виконання рішення районної ради від 26.12.2012 “Про Програму поводження з твердими побутовими відходами Менського району на 2012-2016 роки”, “Про продовження терміну дії дозволу КП «Менарайкомунпослуга» передавати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району”, “Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду гр. Прищепі В.Ф. для створення фермерського господарства на території Лісківської сільської ради Менського району Чернігівської області”, “Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду гр. Прищепі В.Ф. для створення фермерського господарства на території Макошинської селищної ради Менського району Чернігівської області”, “Про прийняття майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району”, “Про надання дозволу КЗОЗ «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу в оренду приміщень”, “Про зміни в складі постійної комісії районної ради”, “Про надання дозволу на передачу майна спільної власності громад сіл, селищ, міста Менського району”.«Про звернення з пропозицією передати майно у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району”.

Всього депутатами районної ради на пленарному засіданні розглянуто 26 питань, по кожному з них прийнято відповідне рішення.

Менська районна рада

Коментарі закриті.