Вибори стають все цікавішими. Особливо з моменту офіційного старту кампанії. У списках партій з’являються невідомі, цікаві, а інколи несподівані особистості: спортсмени, письменники, митці, телеведучі, бізнесмени, безробітні, пише “Чернігівський монітор”.

Але ще більше здивування викликають кандидати-мажоритарники: самовисуванці та підтримані партією. Наприклад, 3 серпня 2012 року ЦВК зареєструвала самовисуванцем депутата Чернігівської обласної ради, фракція Партії регіонів, Данька Григорія Володимировича. В короткій довідці йдеться про те, що Григорій Володимирович безпартійний та балотується сам по собі, без підтримки будь-якої політичної сили. При цьому в обласну раду Григорій Данько пройшов як мажоритарник від Партії регіонів і досі на сайті обласної ради є цьому підтвердження. І жодних заяв про вихід із лав Партії регіонів не було.

Одним із конкурентів пана Данька по 208 округу буде Володимир Тандура. Саме його і підтримує Партія регіонів як кандидата-мажоритарника. Володимир Миколайович є також депутатом обласної ради, але обирався до неї у 2010 році за списками Соціалістичної партії, хоча у даних ЦВК за 2010 рік написано “безпартійний”. І знову ж таки заяв про вступ до владної партії від пана Тандури не було.

Тож виникає питання кого Партія регіонів буде підтримувати на 208 окрузі: Володимира Тандуру чи Григорія Данька?

Коментарі закриті.