Традиційно в день створення Державної служби зайнятості Менський районний центр зайнятості провів День відкритих дверей. Цього року захід проходить під гаслом “20 років на службі людям “.

Програма заходу складалась з 3 секцій.

В першій секції відвідувачі заходу мали змогу відвідати семінари із загальних питань зайнятості населення та з техніки пошуку роботи на тему “Оволодій ситуацією”.

Під час засідання круглого столу

Друга секція включала в себе проведення засідання круглого столу з соціальними партнерами та роботодавцями району, на якому були підведені підсумки 20-річної діяльності Менського районного центру зайнятості та обговорені перспективи подальшої співпраці. Участь у засіданні круглого столу приймали керівники кращих підприємств району. Директор центру зайнятості Т.Кот, здійснивши невеличкий екскурс в історію створення державної служби зайнятості та Менського районного центру зайнятості, розповідала про здобутки, напрацювання, яких вдалося досягти на ниві запобігання безробіттю та надання якісних послуг клієнтам. У ході засідання круглого столу голова Менської районної ради сільгосптоваровиробників В.Ф.Прищепа висловив подяку колективу Менського РЦЗ в особі директора Т.В.Кот за допомогу в укомплектуванні кадрами сільгосппідприємств району, в тому числі шляхом надання дотацій, доброзичливість та коректне ставлення до людей.

Директор Менського РЦЗ Тамара Кот вручає Почесну грамоту Державного центру зайнятості Валентині Ємець

Почесною грамотою Державного центру зайнятості України з врученням нагрудного знаку «Почесна грамота Державного центру зайнятості» нагороджено головного спеціаліста відділу надання соціальних послуг Ємець В.М.

В третій секції відвідувачі мали змогу ознайомитись з послугами служби зайнятості, отримати консультації спеціалістів з професійної орієнтації та професійного навчання, пройти профдіагностичне тестування.

Відвідувачі Дня відкритих дверей ознайомлюються з історичними фактами створення Менського РЦЗ

Також спеціалісти центру до заходу облаштували історичний куточок «Службі зайнятості – 20 років», в якому розмістили історичні документи, фотографії, статистичну інформацію про діяльність Менського районного центру зайнятості з часу його створення.

Коментарі закриті.