19 сесія Менської міськради була проведена 11 січня. Дуже показова сесія щодо того, про чиє благо турбуються депутати, про добробут своїх виборців чи про міського голову та оплату його праці.

 

 

 

В залі депутати. В президії міський голова з його бажанням мати більшу оплату праці (інакше б відмовився). А де меняни, котрі і без роботи, і без грошей? Десь там, далеко.

Зв’язок між депутатами і міським головою самий безпосередній. А між депутатами і виборцями? Теоретично прописаний на плакаті, котрий висить на стіні. І все. От і виходить, що депутатський корпус з міським головою утворили свою, відірвану від народу і його інтересів спільноту. До честі Федора Фесюна, він таки згадав про людей. Ще, здається, Петрушенко.

Якщо вважати депутатів представниками народу, то головне, чого прагне народ, це збільшення оплати праці Примакова? Добре, спитаю по іншому. Якщо депутатів турбує в першу чергу оплата праці міського голови, а не робочі місця та гідний рівень життя для менян, то чиї інтереси вони представники в міській раді, менян чи Примакова? І чи потрібна менянам міська рада з такими депутатами?

За що Примакову підвищувати оплату праці? За вміння піаритися? Навіть започатковану Стальніченком і Фесюном реконструкцію освітлення не змогли до кінця року завершити!

Що корисного зробив для менян Примаков? Власне, це депутатів і не цікавило.

Послухайте, як Примаков виговорює автору матеріалу за відсутність чуйності до нього у справі про корупцію (37 хв. 40 сек.)! В автора чуйність до менян і нашого загального добробуту. І одним з проявів такої чуйності є прагнення не допустити, щоб народні обранці працювали на самозбагачення за рахунок громади. Переконати автора бути чуйним до тимчасово найнятого на роботу громадою міського голови замість турботи про загальне благо міському голові не вдасться. А от депутатів, судячи з результатів голосування за оплату праці, йому вдалося переконати. В результаті такої політики депутатів маємо піар і відсутність розвитку.

Послухайте, як вдало Фесюн висловив суть діяльності того ж Цигипи (1 год. 3 хв.)! Втім, можливо, міськрада, окрім піару, за рахунок використання заробленого громадою бюджету робила і щось корисне? Спробуємо про це почути у звіті міського голови 21 січня.

До речі, автор чекає від Юрія Цигипи публічних вибачень за обіцянку поламати пальці (1 год. 4 хв. 45 сек.).

Прошу до перегляду:

2 коментарі