Падіння продовжується.

 

 

 

Вирок суду голові ради Менської ОТГ за корупцію – здавалося б, куди вже нижче опускатися, аж ні, можна. Примаков, котрий мав би бути відсторонений від виконання службових обов’язків ще після оголошення підозри, продовжує керувати радою ОТГ. Замість народного обурення маємо радикальне збіговисько в центрі міста по захисту засуджених від правосуддя.

Далі мутки з водопостачанням. Намагання знищити нинішнє обслуговування і створити за кошт громади нове, котре потім приватизувати. Замість розвитку самоврядування якась “шарашка” на чолі з сумнозвісним своєю матерщиною на менську громаду Шкарпітьком, котра в кабінеті Примакова “решає”, як голосувати депутатам…

Так, на сьогодні силами адекватних депутатів вдалося дещо загальмувати руйнівні процеси, але не зупинити. Світогляд і діяльність корисливих популістів та демагогів шириться, їх нове покоління успішно виховується в Дитячій раді. А от адекватних і відповідальних чисельність не зростає, вірніше сказати, скорочується. У всілякому випадку їх не видно й не чутно. Ті, котрі ще є, судячи з усього, з часом зникнуть.

Ось тепер і думаю про те, навіщо я це все знімаю та викладаю? Для розважання публіки? Так для того існує Менщина, вже й бабло прагне на такій діяльності заробляти. Мені кажуть, ми тебе виберемо і ти наведеш порядок! Ні, не наведу, з таким станом громади це неможливо. Допомогти громаді навести порядок можу, але робити це замість громади не збираюся, справа гарантовано провальна. Але ж з боку громади раціональних дій не бачу.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.