Лучники з Мени стріляють не гірше професіоналів.


Якщо маєте вільний час, полюбляєте історію та прагнете дізнатися щось новеньке для себе – тоді вам потрібно побувати на Міжнародному фестивалі слов’яно-варязької культури та фехтування «Коровель». Минулого тижня меняни поїхали у Шестовицю, що неподалік Чернігова, аби доторкнутися до середньовіччя.

У суботу, 16 липня, автору з групою менян, згуртованою директором центру культури та дозвілля молоді Галиною Сипченко, пощастило відвідати фестиваль «Коровель» та зануритися в атмосферу середньовіччя. Коли заходиш на територію фестивального комплексу, одразу відчуваєш себе в іншому часі. Адже усе навкруг – і люди, і антураж – у стилі XIV – XVII століть.

Вишиванка та лляне полотно – обов’язковий атрибут учасників «Коровеля». І це справді допомагає відчути колорит древності. Не обійшлося без лицарських турнірів на мечах. Не для слабодухих були представлені бої на ножах. Для лучників та гончарів організували майстер-класи. А той, хто хотів відчути себе справжнім козаком, міг почастуватися справжнім козацьким кулешем.

І, звичайно ж, яка історія без досліджень та розкопок? Учасники фестивалю побували на розкопках, що проводять студенти-історики Чернігівського педагогічного університету.

Коментарі закриті.