КулічЗа три місяці перебування Валерія Куліча на посаді голови обласної державної адміністрації склад виконавчої гілки влади регіону суттєво оновився. Проте через непросту систему призначень не усі кадрові питання вирішуються швидко, – прес-служба ОДА.

Про це очільник області повідомив сьогодні під час прес-конференції за підсумками 100 днів його роботи в області.

За цей час у 10 районах призначено нових голів райдержадміністрацій, 6 голів залишилися працювати. На погодженні у Кабінеті Міністрів України вже півтора місяці знаходяться пропозиції щодо призначення ще 6-ти потенціальних керівників районів.

Кадрові зміни відбулися і у структурних підрозділах облдержадміністрації. За словами Валерія Куліча, він не є прихильником прийняття миттєвих кардинальних рішень, тому протягом тривалого часу вивчав роботу Департаментів та управлінь. Особисто побувавши у кожному з них, очільник області мав змогу поспілкуватися не лише з керівництвом підрозділу, але й зі спеціалістами.

На сьогоднішній день нових керівників отримали Департамент сім’ї, молоді і спорту, Департамент екології та природних ресурсів, а також управління капітального будівництва. Попереду й інші зміни.

— Моя мета: переформатувати та структуризувати роботу деяких управлінь, щоб вони не дублювали один одного, а займалися виключно властивою їм діяльністю, – наголосив Валерій Куліч.

У голови облдержадміністрації з’явилися радники з питань діяльності волонтерських організацій, а також з питань інвестицій та економічної діяльності.

Принагідно Валерій Куліч поінформував представників ЗМІ щодо оголошення відкритого конкурсу на посаду начальника відділу запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами. Він запросив усіх, хто зацікавлений у боротьбі з корупцією, взяти участь у конкурсі, адже це реальний шанс для громадських діячів вплинули на ситуацію.

Відкритим залишається питання щодо призначення ще двох заступників голови ОДА. Валерій Куліч не відкидає можливості і у цьому випадку пошуку посадовців через проведення конкурсу.

Мітки: ,

Коментарі закриті.