Третє засідання 10 сесії Менської ОТГ було проведене 17 січня.

 

 

 

Це засідання рекомендую обов’язково передивитися. Примаков цілеспрямовано діє на перетворення залишків самоврядування в жорстку централізацію з собою на чолі. Виявляється, старости вже непотрібні, є центральний апарат sз Примаковим на чолі, котрий всім і керуватиме. Відповідно, і преміювання за інтенсивність Примакову 100%, а старостам 50%.

Уже навіть частина радикалів зрозуміла пагубність такої політики. Думаю, скоро стане очевидним, що Примаков став великою помилкою не лише виборців нашої громади, а й самої Радикальної партії.

Під час сесії неодноразово робилося посилання на відповідне рішення спільного засідання постійних комісій. Найперше, воно проводилося таємно від громадськості, без оголошення. По-друге, секретарем на ньому була Людмила Мацішевська. Як вона проводить голосування під час сесій, я вже писав. А ось подивіться, як вона оформила в протоколі розгляд питання про оплату праці, про преміювання:


Хто запропонував, хто і як обговорював, кажуть, взагалі це питання не голосували…

Дякувати відповідальним депутатам, в тому числі й зусиллям Валерія Гайдукевича, затвердили старостам 70% (“Менщина” тепер нехай напише, що Трегубенко продався Гайдукевичу, на більш глибоке розуміння ситуації вона, схоже, не здатна).

Бачення майбутнього в автора дуже чітке й конкретне – необхідно розвивати самоврядування, забезпечувати вирішальну роль в управлінні громадою самих громадян, створювати й розвивати вуличкоми, ОСНи, ради виборців населених пунктів, дієздатних та відповідальних старост і депутатів ОТГ.

Щодо ж апарату ОТГ під керівництвом Примакова, то він поки що зайнятий лише забезпеченням собі заробітних плат з преміями та проведенням всіляких вертепів. Чи зможе він діяти на благо громади хоча б так само ефективно як старости – ще питання.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.