Позаминулого понеділка без зайвого галасу у Мені закрився популярний бар «Єгипет». Сім чоловік втратили роботу. За словами власника закладу Василя Кондакова, «Наше слово» було першим, хто офіційно поцікавився, чому так сталося.
Усе почалося з того, що на бар «Єгипет» подала до суду організація «Чесна музика». Справі дали хід на підставі законодавства, що захищає авторські права. Позивач прагне довести, що у «Єгипті» заробляли гроші на незаконному використанні музики (компакт-дисків) та на підставі цього відсудити на свою користь майже 150 тисяч гривень. Суд має відбутися 11 лютого.
– У даній ситуації найкращим рішенням було закрити бар, – каже підприємець Василь Кондаков. – Проте мало хто може уявити, наскільки складним і болючим був цей крок. Я й досі почуваюся так, наче мені урвали шмат серця, бо «Єгипет» був для мене не просто бізнес-проектом, а втіленням мрії, цей заклад я виплекав як дитину. І людей шкода: із закриттям бару увесь колектив довелося звільнити.
«Єгипет» був єдиним концептуальним закладом дозвілля у районі: антураж бару було витримано в одному тематичному стилі.


Правильно…
Давайте всё по закрываем…
Не много осталоль нормальных мест…
И будут все по улицам шляться, бухать, и морды (от нечего делать) бить…
А что выиграли – молодцы!!!
А суд египтяне выиграли.
Вам что В Мене больше некуда пойти?
Египтом своим уже надоели.
ДОМА СЕДИТЕ-))) РАЗ ЗАКРЫЛИ
Коментар до повідомлення автора Oper:
Египет – не был “гадюшником”
Жалко конечно прикольное местечко было. И куда теперь вечерком податься???
А что там с ,музыкой, было не так???Кто может подробнее рассказать??????
Чьо ви нєрвнічаєте, єсть біляшовня, кулінарія. Ось потепліє скоро будем як ранше під колонками кілдирить.
Правильно,а то они столько денег подняли на музыке,просто ужас…Уже и девать некуда было…Все работники бара просто озолотились,миллионерами стали,им даже зарплату не платили…)))А если быть серьезным,то вся эта история воняет с самого начала и до конца…Было а Мене одно пристойное заведение,и то съели…Корона&co-forever!!!
Тільки зачиняються чомусь найменш “гадючні”… От тільки коли всі позакриваються, будемо побухувати вдома за припічком втіхаря?
Та щоб їх усі позакривали, ці гадючники. Господарів – з конфіскацією на рудники років на 20.