ДОПОМІГ ФОНД

60 дітей нашого району оздоровились на морі цьогорічного літа.

За рахунок внесків, зроблених їх батьками до міжрайонного відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків, хлопчики і дівчатка відпочивали у Коблево. Поправили своє здоров’я діти з Кукович і Березни, Миколаївки, а також працівників ТОВ «Менський сир». Директор відділення А.М.Лавський радить усім працюючим батькам відраховувати кошти на внески, аби під час відпустки була можливість самим відпочити в санаторії чи відправити на оздоровлення свою дитину.

ПОДАРУНКИ НА 1 ВЕРЕСНЯ

У День знань учні Величківської школи отримали від ТОВ «Агрофірма «НІКА» аж три цінні подарунки.

Це – комп’ютер, сканер і баян. Як зазначає директор школи Л.В.Литовченко, назване товариство два роки тому вже дарувало школі комп’ютер. Тепер величківські учні мають їх два.

А Ленінівській школі райдержадміністрація та керівництво Березнянської філії «Промінвестбанку» подарували два комп’ютери, а також фарбу для ремонту приміщення.

ДИТЯЧЕ СВЯТО

У районі підтримано Всеукраїнський соціальний проект «Дні дитинства-2004».

Мета цього заходу – допомогти дітям та їхнім сім’ям у підготовці до школи, створити справжнє свято для дітей. Так, 1 вересня у міському парку ім. Т.Г.Шевченка безкоштовно працювали атракціони, було влаштовано святкову ігротеку. У вітрині районного Будинку культури вихованці Менського дитсадка «Сонечко» влаштували за допомогою керівника гуртка з малювання Наталії Карпенко ви-ставку своїх робіт.

БУДЕ ТЕПЛО

За сприяння місцевої сільської ради та районної державної адміністрації, яка виділила 11 тис. грн., у Городищенському навчально-виховному комплексі було зроблено капітальний ремонт опалювальної системи.

Ці роботи було завершено наприкінці серпня, тож працівники школи за лічені дні пофарбували і поклеїли шпалерами приміщення школи. Допомогли фінансами спонсори: батьки школярів, фермери В.О.Ковбаса, Ю.П.Погребний, керівництво СТОВ «Олстас-льон» та «Щорссільгоспсервіс», повідомив директор Городищенського НВК Л.Л.П’ясковський.

ДОПОМОГЛИ СТОЛЬНЕНЦІ

Приватні городи в Ушні нинішнього року допомогли обмолотити механізатори зі Стольного.

Працювали два комбайни зі СТОВ «Праця» і приватний комбайн інженера цього ж господарства М.В.Бредюка. Брали по 4 грн. за сотку, повідомила секретар Ушнянської сільської ради Т.І.Єрмоленко.

БОРЖНИКІВ ПРИТЯГНУТЬ ДО СУДУ?

Менський РЕМ припиняє умовляти своїх абонентів регулярно сплачувати за спожиту електроенергію.

Як повідомив юрисконсульт цієї організації М.М.Симан, уже готується 15 позовів до суду. Вони будуть оформлені проти фізичних осіб, котрі мають заборгованість більше 50 гривень.

«СЮРПРИЗ» МАЄ ЗВАННЯ

Після червневого звітного концерту дитячий ансамбль сучасного танцю «Сюрприз» із Мени отримав почесне звання зразкового.

Компетентне журі, до складу якого входили директор та головний балетмейстер обласного Центру української народної творчості, а також керівник ансамблю «Сіверські клейноди» обласного філармонійного Центру концертних програм, високо оцінили майстерність «сюрпризівців». А нещодавно колектив побував на престижному міжнародному фестивалі «Понтійська арена» у Севастополі.

ПОЧАЛАСЯ СІВБА

Загалом у сільськогосподарських підприємствах району, станом на 1 вересня, зібрано 20,4 тис. га (91 відсоток до посіяного). Намолочено 58,6 тис. тонн зерна при середній врожайності 28,7 ц/га, повідомили у районному управлінні сільського господарства та продовольства.

Завершили жнивувати ТОВ «ІАС-ЛТД» (4900 тонн збіжжя), ДП «Зернятко» (4500 тонн), ск «Авангард» (близько 3000 тонн), ТОВ «Агрофірма «НІКА» (2700 тонн), ск «Феськівський» (близько 1900 тонн). На останніх гектарах у четвер жнивували СТОВ «Праця» (зібрали 3300 тонн), ск «Куковицький» (3600 тонн), ТОВ «Березнянський» (2200 тонн).

Розпочалася сівба зернових під урожай майбутнього року. Вже засіяно близько 1 тис. га площ. Найбільше – у ТОВ «ІАС-ЛТД» та ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема» – по 170 га, ТОВ «Агрофірма «НІКА» – 150 га, ск «Куковицький» – 130 га. Як і минулого року, сільгоспвиробники отримають компенсацію за сівбу озимих.

У МЕНІ ПОБУВАВ В. ЯВОРІВСЬКИЙ

У вівторок до нашого райцентру завітала агіт-бригада від кандидата в Президенти України Віктора Ющенка. Лідера „Нашої України” представляв народний депутат України, голова Національної спілки письменників України Володимир Яворівський.

Пан Яворівський розповів, чому, на його думку, слід голосувати саме за Ющенка, відповів на запитання присутніх. Усім зацікавленим роздавалися агітаційні матеріали, в яких можна було ознайомитися з автобіографією Віктора Ющенка та його планом дій під назвою «Десять кроків назустріч людям».