ТРИВАЄ ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

За інформацією райуправління сільського господарства та продовольства райдержадміністрації, на 18 серпня у господарствах району зібрані зернові культури на площі 14700 га (це складає 65 відсотків до посіяного).

Середня врожайність становить 27,5 центнера з гектара.
Найбільше намолотили збіжжя ТОВ «ІАС-ЛТД» – 4300 тонн, ДП «Зернятко» – 3900 тонн. Більше, ніж по дві тисячі тонн намолотили в ск «Авангард», СТОВ «Праця», ТОВ «Агрофірма «НІКА», ск «Куковицький». Найбільшої врожайності досягли у ТОВ «ІАС-ЛТД» – 42 центнера з гектара, ск «Куковицький» – 35,7 ц/га, ДП «Зернятко» – 32,9 ц/га, ск «Авангард» – 31,3 ц/га, СТОВ «Праця» – 30,5 ц/га та ТОВ «Березнянський» – 30,1 ц/га.
Дев’ять сільгосппідприємств району почали підготовку площ до сівби (загалом їх виорано до 20 відсотків). Найбільше – у ДП «Зернятко», СТОВ «Праця» та ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема».ТЕХНІКИ ДОДАЛОСЯ

ТОВ «Березнянський» цими днями поповнилося новою технікою.

Тут придбали дві сівалки російського виробництва по 16 тисяч гривень кожна, а також прес рулонний білоруських товаровиробників. За нього березнянське товариство, як зазначив його директор М.М.Ємець, заплатило 40 тис. грн. Прес уже в роботі – крутить солому, сіно.НВК ВИМОГАМ ВІДПОВІДАЄ

Незалежна Державна інспекція навчальних закладів (м. Київ) перевірила Степанівський навчальний комбінат на відповідність його роботи до ліцензійних вимог.

За результатами перевірки, інспекція рекомендувала Державній акредитаційній комісії, що діє при Міністерстві освіти і науки, атестувати Степанівський НВК. Як наслідок, після засідання комісії цей навчальний заклад отримав Свідоцтво про атестацію на здійснення освітньої діяльності, пов’язаної з одержанням професійно-технічної освіти, терміном на 10 років з десяти професій, а також відповідну ліцензію. Документи підписані міністром освіти В.Г.Кременем, який минулого літа, що символічно, побував у Степанівці і дав комбінатові високу оцінку. Про це розповів директор НВК Л.Л.Шестаковський.ВИЯВИЛИ НЕДОЛІКИ

Комісія експертів з управління в справах захисту прав споживачів та державного підприємства «Чернігівстандартметрологія» виявила порушення в організації харчування у Менському дитячому оздоровчому комплексі санаторного типу «Казковий».

В акті перевірки зазначено, що в їдальні комплексу виявлено зменшення ваги порції м’яса. Крім того, перевіряючі забракували та зняли з реалізації деякі інші продукти харчування. Виявлені недоліки керівництво оздоровчого комплексу оперативно ліквідувало.«СВІТЛЯЧОК» І «ФІЄСТА» ГАСТРОЛЮЮТЬ

«Фієста» сьогодні виступатиме у Чернігові на святкуванні Дня Незалежності України.

Цей, далеко знаний за межами району цирково-акробатичний колектив районного Центру дитячої та юнацької творчості, міське управління культури обласного центру запросило взяти участь у святі. Воно ж взяло на себе повністю фінансування колективу.
А музично-театральна студія «Світлячок» Менської дитячої музичної школи брала участь у Всеукра-їнському фестивалі дитячих хореографічних колективів, який проходив у Коломиї. Сьогодні вони повертаються додому і, як зазначив начальник відділу культури райдержадміністрації О.В.Бакута, візьмуть участь у гала-концерті, присвяченому Дню Незалежності України.ТРЕТЯ ДИТЯЧА КНИЖКА ОЛЕГА ПАВЛЕНКА

У редакційно-видавничому комплексі «Деснянська правда» друком вийшла дитяча книжечка «Пуд солі».

Ця казка для дошкільного і молодшого шкільного віку має наклад п’ять тисяч примірників. Видання яскраво ілюстроване. Нагадаємо, що автор книжки – учитель Дягівської школи.
Дві попередньо видані книжки Олега Олеговича теж для дітей.КРАДУТЬ ГРОШІ І ВЕЛОСИПЕДИ. ТОРГУЮТЬ САМОГОНОМ

* У ході проведення профілактичних заходів у жительки Феськівки 1949 р. н., яка ніде не працює, виявлено факт незаконного виготовлення та збуту самогону.
* У 29-річної феськівчанки хтось зламав навісний замок на вхідних дверях будинку і вкрав 50 грн.
* Невідома особа розбила віконне скло у полі-клінічному відділенні центральної райлікарні і з аптечного кіоску приватного підприємства «Фірма «Медінтекс» викрала 30 грн.
* У жительки Мени з двору хтось украв велосипед «Славутич».
* Житель Мени, їдучи велосипедом, на повороті зіткнувся з автомобілем, за кермом якого був шофер із Закарпаття. В результаті наш земляк отримав тілесні ушкодження і лікується в ЦРЛ.
По всіх вищенаведених фактах правоохоронці проводять перевірки.ТРЕТЯ ДИТЯЧА КНИЖКА ОЛЕГА ПАВЛЕНКА

У редакційно-видавничому комплексі "Деснянська правда" друком вийшла дитяча книжечка "Пуд солі".

Ця казка для дошкільного і молодшого шкільного віку має наклад п'ять тисяч примірників. Видання яскраво ілюстроване. Нагадаємо, що автор книжки - учитель Дягівської школи.
Дві попередньо видані книжки Олега Олеговича теж для дітей.

Сталося

КРАДУТЬ ГРОШІ І ВЕЛОСИПЕДИ. ТОРГУЮТЬ САМОГОНОМ

* У ході проведення профілактичних заходів у жительки Феськівки 1949 р. н., яка ніде не працює, виявлено факт незаконного виготовлення та збуту самогону.
* У 29-річної феськівчанки хтось зламав навісний замок на вхідних дверях будинку і вкрав 50 грн.
* Невідома особа розбила віконне скло у поліклінічному відділенні центральної райлікарні і з аптечного кіоску приватного підприємства "Фірма "Медінтекс" викрала 30 грн.
* У жительки Мени з двору хтось украв велосипед "Славутич".
* Житель Мени, їдучи велосипедом, на повороті зіткнувся з автомобілем, за кермом якого був шофер із Закарпаття. В результаті наш земляк отримав тілесні ушкодження і лікується в ЦРЛ.
По всіх вищенаведених фактах правоохоронці проводять перевірки.