Запитання тижня

ЩО НАЙПЕРШЕ ТРЕБА ЗМІНИТИ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ?

Відповідають:

Олена Федорівна ВАСИЛЬЧЕНКО – жителька Мени, тимчасово не працює:

– Я живу у багатоквартирному будинку у райцентрі недавно, але вже відчула на собі усі «принади» комунальних послуг. То у квартирі не нагрієшся, то сміття не знаєш як позбутися, то води теплої нема. От якби у всіх оцих сферах навести порядок. Але... Впевнена, це марно.

Василь Миколайович КУПРІЄНКО – житель Мени, пенсіонер:

– В основному комунальні послуги мене влаштовують. Бо ні від кого не залежать, окрім мене. Живу в приватному будинку, то сам собі і тепло, і воду гарячу забезпечую, і каналізацію побудував у дворі. Для сміття маю коло двору контейнер, а у дворі – колодязь, на всяк випадок. Вважаю, кожен господар повинен дбати за себе сам.

Валентина Миколаївна КАМЄННОВА – жителька Мени:

– Реформа в житлово-комунальному господарстві давно назріла і зміни в цій сфері потрібні зверху донизу. Нинішня монополія нічого доброго не дає. Треба, щоб обслуговуючі ланки були чітко розмежовані: оця відповідає строго тільки за сміттєвивезення, окремо за водопостачання і водовідведення і так далі. А ще бажано, щоб це були суто приватні структури, щоб вони були на видноті, щоб знати до кого й за чим конкретно звертатися. А то, бува, підеш за чим, кивають одне на одного, мовляв, це не моє і те не моє... Як ото світло в під’їзді нашої п’ятиповерхівки нікому було зробити. Нічиє. Мусили скинутися та й зробили, підключились до лічильника одного з сусідів. Йому й платимо усім нашим під’їздівським миром.

Марія Олександрівна ЧУЛКОВА – менянка:

– Із 1972 року живу в центрі Мени у п’ятиповерхівці. Плачу квартплату, яка йде, мабуть, за житлові послуги, однак їх ми не бачимо. Років із 15 тому провели труби під гарячу воду, а води немає й досі. Оце приватизувала квартиру, а квартплату як платила, так і плачу. За що?

Олексій Васильович БАКУТА – начальник відділу культури райдержадміністрації:

– Слід зробити стабільними ціни за ці послуги. А ще – поміняти докорінно ставлення працівників комунальної служби до людей, які користуються її благами. Я був свідком, коли у ЗАТ «Менський комунальник» відправляли 90-річну бабусю назад, додому, бо, бачте, вона прийшла у неприйомний день. А скільки пенсіонерам доводиться мало не щомісяця збирати купу різних довідок на переоформлення! Ледь не з моргу вимагають. І ще оці ходіння по банках: цей бере платню за комунальні послуги, а той – ні. Морочити людям голови треба менше.

Баба Варка, яка любить багато говорити і про все має свою думку:

– Найперше треба повністю змінити усю сферу комунальних послуг. Бо ціни у нас запроваджуються ринкові, а якість і методи роботи залишаються „радянськими”.

Вимоги часу

РЕФОРМУВАТИСЯ РОЗПОЧАЛИ ЩЕ ВІСІМ РОКІВ ТОМУ

За словами начальника ЗАТ «Менський комунальник» Василя Юхимовича Зими, реформа житлово-комунального господарства дійсно давно назріла і є необхідною. Проте комунальні служби Мени включилися у цей процес ще вісім років тому. У 1996 році відбулося роздержавлення комунальної власності, були зроблені перші кроки до переходу на договірні відносини власників житлового фонду і об’єктів комунального призначення, замовників на житлово-комунальні послуги і підрядних організацій.

– І ЗАТ «Менський комунальник», і ТОВ «Менська ЖЕД» – недержавні структури, – говорить В.Ю. Зима. – Ще у місті створені товариства співвласників квартир та житлово-комунальний кооператив, хоча функціонують вони фактично тільки на папері: ніхто не бажає працювати на ентузіазмі. Але, впевнений, це справа перспективна і з часом стане на ноги. По-іншому і бути не може. Ринкові відносини диктують свої умови.

Окрім того, комунальні підприємства дійсно повинні працювати на договірних засадах – у нас це вже давно запроваджено, ЗАТ «Менський комунальник» має договір оренди з міською радою. Працюємо на договірних умовах зі споживачами.

– Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства передбачає здешевлення тарифів за послуги?

– Так, конкретно наше підприємство бачить для цього принаймні два шляхи: запровадження енергозберігаючих технологій та зменшення втрат води. Реконструкція водопровідно-каналізаційних мереж, автоматизація технологічних процесів, оптимізація роботи водопровідних мереж шляхом впровадження регулювання гідродинамічних характеристик – ці заходи, наприклад, дозволили б суттєво знизити тарифи за послуги водопостачання та водовідведення. Але вони вимагають значних капіталовкладень, тож доведеться почекати. До того ж, на сьогоднішній день система водозабору у Мені і так є удвічі економнішою, аніж в багатьох райцентрах області. Через те, що наша система водозабору – баштового типу, немає потреби двічі перекачувати насосами воду – до підземного резервуару, а потім ще й по місту. А щодо зниження втрат води – ми постійно проводимо капітальні ремонти водогінних та каналізаційних систем з тим, щоб менше траплялося аварій і, відповідно, втрат. На це необхідні додаткові кошти, у тому числі – бюджетні.

Ще один крок до збереження водоресурсів – розробка програм співробітництва надавачів послуг зі споживачами по стимулюванню більш економного використання води. Тобто, необхідно більше встановлювати приладів обліку води (і побудинкових, і поквартирних лічильників). У цьому плані Мена – на одному з перших місць в області. До речі, у Чернігові нормативні втрати води складають 28 відсотків, у Мені – 7. Вони міні-мальні, зважаючи на те, що менський водогін зношений на 93,8 відсотка.

– І останнє. Програма реформування ЖКГ ініціює розвиток конкурентного середовища у цій сфері. Не боїтеся втратити монополію?

– Я – за здорову конкуренцію. Впевнений, споживачі від цього виграють, вони матимуть можливість вибирати. Комунальні послуги надаватимуться на умовах тендеру. Інша справа: конкурентів на сьогоднішній день ми не маємо. Надавати подібні послуги – справа копітка і не така вже й прибуткова. Окрім того, необхідно мати для цього відповідну матеріальну базу. Ми її маємо.

ІРИНА ПРИМАК.

На знімку: менські п’ятиповерхівки. Фото Івана ШУЛЬГИ.

Передовий досвід

У ВАРВІ КОНКУРУЮТЬ ЖЕКИ

Наприкінці січня цього року рішенням виїзної комісії Чернігівської облдержадміністрації було оголошено про формування зразково-показового населеного пункту на базі селища Варва, що є центром однойменного району. Було прийнято й рішення про проведення восени цього року всеукраїнської наради, у якій братимуть участь представники всіх областей України на рівні заступників голів облдержадміністрацій, а також голови держадміністрацій усіх районів Чернігівщини.

За останні три роки життя у Варві істотно поліпшилося. Завдяки енергійному керівництву району, небайдужості його мешканців і передусім керівників під-приємств та господарських об’єднань (Гнідин-цівського нафтопереробного заводу, «Укрнафти»), а також підтримці з боку облдержадміністрації, важливі перетворення сталися передусім у сфері якості та культури надання житлово-комунальних послуг. На базі колишнього комплексного підприємства «Виробниче управління житлово-комунального господарства» було створено приватний ЖЕК. А для того, щоб він не був монополістом, створили й другий ЖЕК. Сьогодні ці підприємства обслуговують житла і всі інженерні внутрішньобудинкові та внутрішньоквартирні мережі. Приватні ЖЕКи проводять поточний ремонт та прибирання всіх місць загального користування – схо-дів, під’їздів, підвалів прилеглої території то-що.

Роботи виконуються інтенсивно, планомірно, якісно і виключно за рахунок квартирної плати, але за умови – мешканці сплачують 100-відсоткову оплату всіх без винятку отриманих послуг, включаючи послуги за постачання газу, води, тепла та водовідведення. Люди задоволені. Зникли нарікання на неякісну роботу, здирство. Сьогодні всі двері зачиняються, всі шибки цілі, всі лампочки світять...

Сьогодні серед райцентрів Чернігівщини Варва, де мешкає 9 тисяч осіб, є безперечним лідером у розвитку систем водопостачання та водовідведення. Організаційною основою лідерства стало виокремлення з «Виробничого управління...» спеціалізованого підприємства «Варваводоканал». Замість ава-рійного застарілого обладнання тут вводяться унікальні за ступенем очищення каналізаційних стоків споруди, розбудова яких передбачає й перспективу розвитку селища.

Варва є зразком для інших населених пун-ктів і в галузі теплозабезпечення. Колишнє комунальне підприємство «Теплокомуненерго» не витримало випробування часом: протягом років вартість його послуг зростала, оскільки збільшувалися витрати на здій-снення цих послуг. Підприємство заборгувало великі суми постачальникам газу та електроенергії, своїм працівникам по зарплатні. Його обладнання було фізично зношеним, морально застарілим і, згідно з чинними нормативами, забороненим для подальшого використання. Вирішити справу взявся харків-ський інвестор, який створив у селищі дві дочірні фірми ВАТ «Володар» і ВАТ «Теплопостач», взявши в оренду об’єкти теплопостачання на 20 років. Перша виробляє тепло, а друга його транспортує і реалізує через свою абонентську службу. Інвестор зобов’язався протягом трьох років вкласти в систему теплозабезпечення селища 1,6 млн. грн. Минулого року на реконструкцію і заміну обладнання вже було витрачено 500 тис. грн. На одній з котелень працює сучасна водонагрівальна установка канад-ського виробництва, традиційна система хімводопідготовки замінена новітньою системою обробки води за допомогою гідромагнітрону.

СЕРГІЙ КОЛЕСНИК.

Точка зору

«ВІДХІД ВІД СТЕРЕОТИПІВ І ЗМІНИ НА КРАЩЕ ПОТРЕБУЮТЬ НАЛЕЖНОГО ФІНАНСУВАННЯ»

Так вважає міський голова М.Д.Кадушко, висловлюючи свою думку про програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства.

– Програма така потрібна і заходи, передбачені нею, теж, – міркує Михайло Дмитрович. – Однак на перших порах сподіватися на надходження позабюджетних коштів, думаю, не варто. Все-таки поки програма набуде розвитку, треба, щоб для цього кошти були передбачені в бюджетах місцевих рад, у тому числі й нашої міської, або й у державному бюджеті.

Зараз за сприяння народного депутата О.В.Петрова, голови облдержадміністрації В.В.Мельничука, начальника облуправління житлово-комунального господарства О.О.Бєльського вирішується питання про виділення коштів на будівництво нової каналізаційно-насосної станції замість застарілої КНС №1, що в центрі Мени. Принаймні проектна документація на її будівництво уже замовлена.

Як показує життя, в будь-якій справі потрібна здорова конкуренція. А люди, щоб мали вибір, скажімо, серед тих же надавачів комунальних послуг: десь якість краща, десь трохи дешевше і так далі. Ось, наприклад, є ж у нас кілька підприємців, що надають ритуальні послуги. Звісно, між ними є конкуренція, але вони мирно співіснують.