ЖНИВА – У ЗЕНІТІ

За інформацією райуправління сільського господарства та продовольства, до 11 серпня в господарствах району зібрано зернові культури на площі 9,5 тис. га (що складає 42 відсотки до посіяного).

Середня врожайність становить 28,2 центнера з гектара.

Найбільш успішно жнивують ТОВ «ІАС-ЛТД», де намолочено 3100 тонн, врожайність у серед-ньому складає 38,9 ц/га, ДП «Зернятко» – відповідно 2400 тонн і 36,3 ц/га, ск «Авангард» – 1900 тонн і 32,9 ц/га. А ТОВ «Праця» та ск «Куковицький» намолотили по 1600 тонн, врожайність мають відповідно 31 та 37 ц/га.

ЖЕРТВ НЕМАЄ. ЗБИТКИ Є

Сильні вітри і заливні дощі наробили немало лиха у районі.

Так, по вулиці Спортивній, що в Мені, з будинку в одного жителя вітром зірвало 24 листи шиферу. А в його сусідів – по два-три. З даху млина ТОВ «Агрофірма «НІКА» зірвало чотири шиферини.

У Стольному, Осьмаках, Бірківці, Волосківцях, Степанівці та частині Данилівки і Мени не було під час негоди електроструму – вибило. На щастя, не падали дерева і стовпи і ніхто з людей не постраждав. Цю інформацію для газети надали завідувач відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Андрій Ющенко та начальник Менської самостійної державної пожежної частини №32 Геннадій Самоненко.

ПООБІЦЯВ – ПОДАРУВАВ

Лісківська школа отримала подарунок від райдержадміністрації – принтер.

Під час роботи виїзної приймальні у цьому селі голова райдержадміністрації П.Ф.Киценко дізнався від директора місцевої школи В.А.Михайленко про те, що навчальний заклад не має принтера до комп’ютера. Петро Федорович пообіцяв подарувати його. І слова свого дотримав.

ДОВІРИЛИ ЗНОВУ

Сьомого серпня відбулася звітно-виборна конференція районної організації Українського товариства мисливців та рибалок.

Її голова М.О.Железняк звітував про зроблене, проінформував про перспективний план розвитку мисливського та рибальського господарств на Менщині. З трьох претендентів на посаду голови районної організації УТМР одностайно знову було обрано Михайла Олексійовича Железняка.

ЗУБНИХ КАМЕНІВ МОЖНА ПОЗБУТИСЯ В «ОСТРЕЧІ»

Санаторій «Остреч» поповнився ще одним унікальним медичним апаратом.

Днями здравниця придбала і встановила ультразвуковий стоматологічний апарат для зняття зубних каменів. Як зазначає головний лікар санаторію М.І.Сердюк, процедура по зняттю каменів із зубів абсолютно безболісна.

АВТОВЕЛОПРИГОДА

У Жовтневому велосипедистка потрапила під колеса мікроавтобуса.

Точніше, на щастя, не під самі колеса, а, як стверджують очевидці, її зачепило дзеркалом заднього огляду. Ще люди кажуть, що якби не реакція шофера, все б могло закінчитися значно гірше. Не тільки розбитими банками з молоком, рваною раною коліна і переломаним ребром потерпілої. У райлікарні, куди її доставили сільрадівським автомобілем, ступінь тяжкості травмованості хірурги визначили як середній.

ПІДПАЛИЛИ МАГАЗИН

Минулої п’ятниці у Синявці горів приватний магазин.

Як зазначив начальник Менської самостійної державної пожежної частини №32 Геннадій Самоненко, імовірно, це був підпал. О четвертій годині ранку люди їхали у ліс, помітили дим і викликали пожежників. Магазин врятовано, а товар частково зіпсувався під час гасіння. Більше пожеж, на щастя, у районі не було. Зафіксовано загоряння стерні у Городищі та Жовтневому, але вогонь ніякої шкоди урожаю не завдав.

Сталося

ЗНИК ПІДЛІТОК. ВКРАЛИ КОНЕЙ І ВЕЛОСИПЕД

* У Березні на дереві у своєму господарстві повісився 66-річний житель селища.

* У менянки через відкриті двері хліва хтось украв велосипед «Мінськ». А ще в одного жителя райцентру з території Троїцького базару теж було викрадено цей вид транспорту.

* Дев’ятикласник районної гімназії 3 серпня пішов з дому і до цього часу не повернувся.

* Невідома особа проникла у дім жительки Степанівки і вкрала 500 грн.

* У двох жителів Дубрівки зникли їхні коні, які випасались неподалік села нічної пори.

По всіх вищенаведених фактах працівники правоохоронних органів проводять перевірки та розшукують зниклого хлопця.