ПОЧАЛИСЯ ЖНИВА

У понеділок – вівторок зернозбиральні агрегати кількох сільгосппідприємств району вийшли на поля.

За даними районного управління сільського господарства та продовольства, станом на середу, 28 липня, загалом по району було зібрано врожай пшениці на площі 700 гектарів, намолочено близько 2400 тонн збіжжя, середня врожайність становить 34,4 центнера з гектара.

Жнивують ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема», СТОВ «Праця», ск «Феськівський», «Бірківський», «Куковицький», «Авангард», ТОВ «Агрофірма «НІКА». Поки що найбільше намолотили у ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема» – майже півтори тисячі тонн пшениці.

ЧЕРЕЗ ДЕСНУ – БЕЗ ПРОБЛЕМ

У Макошине почав функціонувати ще один пором через Десну.

Відбудовувало його усе селище. Кошти на виготовлення технічної документації (близько 1 тис. грн.) зібрала громада, а роботи виконали представники заводу «Сільгоспмаш». Вже два тижні майже півтисячі макошинців без проблем перевозять сіно через Десну.

ПОГУЛЯЄМО У ЄВРОСТИЛІ

У ресторані «Полісся», що в Мені, розпочато капітальний ремонт, який планується зробити за місяць.

Заклад цей належить райспоживспілці, яка й виділила 50 тисяч гривень на його «омолодження». Буде змонтовано підвісну стелю, встановлено євровікна. І взагалі, весь ремонт, який робить бригада з Чернігова, буде зроблено в євростилі. Погуляємо? Аби наші гроші.

Про все це розповіла головний бухгалтер райспоживспілки В.М.Горова.

ШКОЛУ ВІДРЕМОНТУЮТЬ

Уже другий тиждень триває ремонт Миколаїв-ської школи, яка в лютому постраждала від снігового обвалу.

Реконструкція ведеться згідно з проектом, виготовленим на замовлення райдержадміністрації обласним проектним інститутом «Чернігівагропроект».

Нині там розібрали зруйнований обвалом спортзал, завезли цеглу, пісок. Почали відновлювати цегельну кладку, повідомив сільський голова А.М.Баклажко.

НА СПОРТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

Районна рада фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та однойменна дитячо-юнацька спортивна школа за підтримки Фонду соціального страхування населення відправили півсотню учнів своїх спортивних відділень на відпочинок.

воїх спортивних відділень на відпочинок.

Їх прийме Бігацький літньо-спортивний табір. Там юні спортсмени оздоровляться і продовжать учбово-тренувальні заняття. Відпочинок триватиме до 8 серпня.

Інформацію про це надав голова райради ФСТ «Колос» Г.М.Биндюк.

ОЗВАЛИСЯ КАРТОПЛЕКРАДІЇ

До редакції «Нашого слова» надійшла перша інформація від одного з наших читачів про крадіжку бульб на його городі.

Город той – на колишньому колгоспному полі, куди доступ нічим не обмежений, окрім власної совісті, якої, як видно, у бульбокопача-аматора немає. Відтак безслідно зникло з городу більше сотні стебел картоплі, ну і те, що під ними було – теж.

ГОРІЛО

На цьому тижні сталася пожежа у Блистові. У середу, після обіду, на обійсті 75-річної жительки села загорівся хлів, через дитячі пустощі з сірниками.

На боротьбу з вогнем виїжджали рятувальники Менської самостійної державної пожежної частини № 32, а також бійці пожежно-сторожової охорони з Блистови та Бірківки. Збитків пожежа завдала на суму близько 1,5 тис. грн.