ДОБАВКИ ДО ПЕНСІЇ

отримали інваліди війни.

Як розповіла заступник начальника – начальник відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в Менському районі Р.В.Жердецька, добавки до пенсій виплачено 202 особам на суму 8,7 тисячі гривень. Це тим, у кого щомісячний розмір пенсій (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги та пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Крім інвалідів I групи, яким виплачується цільова грошова допомога на прожиття у розмірі 50 гривень незалежно від розміру їхніх пенсій. Ці виплати здійснено на виконання Закону України «Про поліпшення матеріального становища інвалідів війни» від 16 березня 2004 року.П’ЯТЕРО ПОЖЕЖНИКІВ

з 1 червня приступили до цілодобового чергування у Величківці.

Як розповів сільський голова В.Я.Кравченко, відновити роботу пожежно-сторожової охорони вдалося силами сільчан, ТОВ «Агрофірма «Ніка» і сільради. Відремонтували пожежний автомобіль. Обладнали в автогаражі бокс. Зараз там ведеться монтаж водяного опалення. Заробіток пожежникам виплачуватиме ТОВ «Агрофірма «Ніка».ДЕПУТАТ – ДІТЯМ І МОЛОДІ

Дитяче відділення центральної райлікарні і футбольна команда «Авангард» отримали від депутата районної ради В.Ф.Прищепи подарунки.

Голова ск «Авангард» подарував дітям пральну машину, а футболістам виділив 800 гривень на придбання спортивної форми.ІЗ РОЗУМІННЯМ

поставилися до організації оздоровлення дітей у Бігачі.

Його сільський голова В.М.Коробко розповіла, що устатковували пришкільний табір усім селом. Місцеві фермери М.С.Бондар та Ю.Г.Мархотко запропонували як гроші, так і продукти харчування. Матеріально підтримав дітлахів підприємець М.Т.Шкрабуля. Допомагали й батьки. Вони нині й контролюють роботу табору.ДО СВЯТА – З УСПІХАМИ

Напередодні Дня працівників водного господарства колектив Менської дільниці осушувальних систем упорядкував усі наявні насосні станції.

Детальніше про роботу названої дільниці читайте в одному з наступних номерів газети.ПОСВЯЧЕННЯ В ШКОЛЯРІ

Традиційним святом «Посвячення в школярі» закінчився черговий рік навчання у школі майбутнього учня «Світлячок», що діє при районному Центрі дитячої та юнацької творчості.

Підготовку до школи у цьому навчально-виховному закладі отримала вже восьма група діток.
Свято пройшло у вигляді подорожі на швидкісному потязі, під час зупинок якого учні «Світлячка» демонстрували свої знання й таланти з англійської мови, математики, музики, мистецтва. Всі відвідувачі школи отримали звання «Школяр» з врученням дипломів та подарунків, а гості свята – масу задоволення від умінь своїх любих малюків.«КОМУНАЛЬНИК» ВІДНОВИВ РИТУАЛЬНУ ПОСЛУГУ

Надмогильну плиту і пам’ятник (трьох зразків) можна замовити у ЗАТ «Менський комунальник».

Тут же виготовляють фотографії і таблички на хрести та пам’ятники. Усі вироби – з гранітної кришки, шліфуються алмазними кругами. А робить усе це 23-річний Олександр Литвиненко.У ГІМНАЗІЇ Є АКАДЕМІЯ

У районній гімназії відбулася конференція Малої академії наук, яка діє при названому навчальному закладі.

Старшокласники виступили з рефератами про народну творчість, поезію, природу, кобзарів-лірників та ін.427 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

заборгувало населення РЕМу за станом на 1 червня.

Серед побутових споживачів електроенергії, розповідає заступник начальника РЕМу з енергозбуту А.Ф.Петрусенко, найгірше розраховуються жителі Данилівки, Блистови, Феськівки, Березни. А серед юридичних – Менське ХПП ДП ДАК «Хліб України», ск імені Мічуріна, Макошинське й Осьмаківське споживчі товариства.
Ніяк не вгамуються крадії електроенергії. З початку року виявлено 36 фактів її крадіжок. Відключено 410 побутових споживачів. Нараховано відшкодування 30,6 тисячі кіловат-годин на суму 4,5 тисячі гривень.
Тим часом з початку року ремівці капітально відремонтували близько 63-х кілометрів повітряних електроліній і 20 трансформаторних підстанцій. Розчистили від рослинної захаращеності 105 кілометрів ліній електропередач.

Спорт

Стартувала першість району

Розпочалася першість району з футболу. У ній беруть участь вісім команд. Уже відбулися ігри перших двох турів. Матчі першого туру закінчилися з такими рахунками: Феськівка – Данилівка 5:3, ск «Мена» – «Юність» 8:3, «Авангард» – Березна 1:1. У другому турі результати такі: «Юність» – Феськівка 6:1, Дягова – Данилівка 5:0, «Авангард» – Макошине 3:2. Ігри Макошине – Дягова і Березна – ск «Мена» з об’єктивних причин перенесені.
Завтра на футбольних полях повинні зустрітися: Феськівка – Дягова, «Юність» – Березна, Данилівка – «Авангард», ск «Мена» – Макошине.

Далі ігри визначені так:
4 тур (13 червня)
Березна – Феськівка
«Авангард» – Дягова
Макошине – „Юність”
Данилівка – ск «Мена»

5 тур (20 червня)
Феськівка – „Авангард”
Березна – Макошине
Дягова – ск «Мена»
„Юність” – Данилівка

6 тур (27 червня)
Макошине – Феськівка
Ск «Мена» – „Авангард”
Данилівка – Березна
Дягова – „Юність”

7 тур (4 липня)
Феськівка – ск «Мена»
Макошине – Данилівка
„Авангард” – „Юність”
Березна – Дягова
Початок змагань о 16.00.

«Троїцькі ігри»

Так називалися змагання з міні-футболу, які відбулися 30 травня і були присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Перше місце виборола команда школи імені Т.Г.Шевченка, друге – гімназії і третє – команда Макошинської загальноосвітньої школи.
***
1 червня відбулися змагання серед вихованців відділень ДЮСШ (з різних шкіл району) із загальної фізичної підготовки.
У молодшій віковій групі (93 – 94 р. н.) перше місце виборов Павло Паршин (карате-до), друге – Олександр Бойко (вільна боротьба), а третє Олександр Сиворакша (карате-до) і Валерій Сущенко (вільна боротьба).
Серед юних спортсменів 1992 року народження найкраще виступив Юрій Ілляшик (вільна боротьба), на другій сходинці – Сергій Гречуха (карате-до), на третій – Артем Терещенко (вільна боротьба).
У старшій віковій групі (86 – 88 р. н.) най-більше очок набрав Євген Дендік (вільна боротьба), другим був Роман Стоцький (карате-до) і третє місце зайняв Артем Худак (вільна боротьба).ЗЛОДІЇ РОЗПЕРЕЗАЛИСЯ

* 33-річний житель Киселівки, який ніде не працює і був судимий, викрав автодеталі з автомобіля «МАЗ» та зернового комбайна «Дон», які належать ТОВ «Агро-Мена». Правоохоронцями порушено кримінальну справу.
* У двох менян і жительки Гусавки працівники міліції виявили факт виробництва, зберігання і збуту самогону. Порушено кримінальні справи.
* Два восьмикласники Ушнянської школи вкрали електродроти з непрацюючої ферми ТОВ «Шлях хлібороба». Порушено кримінальну справу.
* У трьох жителів Лісок двоє непрацюючих хлопців з Блистови вкрали велосипед, алюмінієвий посуд, а також хомут та кінне сідло. Порушено кримінальну справу.
* Правоохоронцями було виявлено факт незаконної реалізації підакцизних товарів без ліцензії на торговельних об’єктах приватного підприємця з Ушні. Проводиться перевірка.
* У ніч на 30 травня з пасовища поблизу Семенівки зникло двоє коней темної масті, які належать ск «Зоря». Порушено кримінальну справу.
* Дев’ятикласник Березнянської середньої школи, який був судимий, розбив вікно у їдальні і викрав з ларка приватного підприємця товаро-матеріальних цінностей на 100 гривень. Порушено кримінальну справу.