ЧИМ БІЛЬШЕ ПОСІЄШ, ТИМ БІЛЬШЕ ЗАРОБИШ

компенсаційних грошей з державного бюджету.

Це передбачає постанова Кабінету міністрів від 30 січня 2004 року №96. З державного бюджету виділятимуться кошти у порядку винагороди за сівбу ярої пшениці, яка дала сходи. Цю компенсацію матимуть підзвітні райсільгоспуправлінню сільгоспвиробники. Для її отримання треба подати до райсільгоспуправління пакет документів. І зробити це треба до 30 квітня.
На компенсаційні виплати передбачається виділити по Україні 50 мільйонів гривень.МІНДОБРИВА ЇДУТЬ ДО СІЛЬГОСПВИРОБНИКА

Їх надійшло до нашого району 6 вагонів по 62 тонни в кожному і вже розподілено між виробниками сільськогосподарської продукції згідно з їхніми заявками.

– Це, звичайно, по мінімуму, – пояснює заступник начальника райсільгоспуправління П.О.Терентієв, – але ж отримали ми їх за пільговими цінами, як і розпорядився Кабмін. У квітні після проплати завеземо ще 251 тонну. Азотні добрива, селітру й карбамід постачає Сєвєродонецьке виробниче об’єднання «Азот», а складні добрива, нітроамофоску й суперфосфат – ВО «Сумихімпром».«ОСТРЕЧ» ГОТУЄТЬСЯ ПРИЙМАТИ ВІДПОЧИВАЮЧИХ

Триває реконструкція спального корпусу санаторію «Остреч» і ремонт лікувального, а також басейну.

Реконструкцію роблять спеціалісти-будівельники з Прилук, а ремонт – власними силами весь персонал здравниці. 19 квітня до «Остречі» заїдуть перші в цьому році відпочиваючі.ДОПОМОГА ШКІЛЬНІЙ ЇДАЛЬНІ

Днями данилівський підприємець В.М.Сіроокий у черговий раз надав спонсорську допомогу місцевій школі – виділив 25 кг макаронів для шкільної їдальні.

Фермер із Чапаєвки О.В.Дубовик також подбав про те, аби учням було чим пообідати: допоміг картоплею, капустою, коштами на придбання посуду. Місцевий ск «Нива» поділився томатною пастою.ВИСНОВКИ ЗРОБЛЯТЬ У СТОЛИЦІ

На вимогу Держдепартаменту автомобільної інспекції України сталися зміни у процедурі реєстрації саморобних причепів до легкових автомобілів – у зв’язку із численними ДТП саме з використанням таких причепів, через недотримання технічних норм та стандартів виготовлення.

Власнику саморобного причепа, аби зареєструвати його, необхідно мати документ, що посвідчує факт придбання причіпного пристрою та бажано – накладні на придбання матеріалів.
І ще одна необхідна відтепер умова – причеп необхідно доставити у Київський державний автотранспортний науководослідний і проектний інститут на випробування, з тим, щоб отримати висновок науковотехнічної експертизи, – повідомив начальник Менської МРЕВ ДАІ С.Д.Тібеж.КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА МЕНШЕ ВСІХ ВИТРАЧАЮТЬ НА ОХОРОНУ ПРАЦІ

У 2003 році підприємства та організації на заходи по охороні праці витратили 291 тис. грн. На одного працюючого витрачено 28,6 грн.

За рахунок державного та місцевого бюджетів фінансувалися заходи з охорони праці на державних і комунальних підприємствах. Підприємства ж колективної і приватної форм власності фінансувались виключно з власних коштів.
Для порівняння: у 2002 році витрати на заходи з охорони праці склали 234,7 тис. грн., або 22,7 грн. на одного працюючого.
Більше, ніж у середньому по району, витрачено на одного працюючого підприємствами колективної форми власності – 37,9 грн., тоді як державними підприємствами – 19,6 грн., приватними підприємствами – 10,7 грн. Найменше витрачали на заходи з охорони праці підприємства комунальної форми власності – 5,9 грн. на 1 працюючого.
Найбільші витрати на одного працюючого протягом минулого року на заходи з охорони праці за рахунок усіх джерел фінансування мали підприємства, основним видом діяльності яких є постачання електроенергії, газу та води – 180,5 грн., підприємства будівельної галузі – 128,6 грн., обробної промисловості – 61,0 грн., тоді як підприємства державного управління – 0,15 грн.ОСТАННІЙ ВЕЛИКДЕНЬ

На другий день найбільшого християнського свята на березі притоки річки Бихової було знайдено труп людини.

Причина смерті 47-річного жителя Остапівки з’ясовується.КУРЯТИНИ НЕ СКУШТУВАЛА

Житель Жовтневого спіймав серед білого дня у своєму дворі курокрада.

Ним виявилася 30-річна Наталія, односельчанка. Вислідивши, що господар дому поїхав до райцентру, приїхала велосипедом з торбою красти його курей. Але той у Мені довго не затримався, повернувся у село і застав злодійку на гарячому. До речі, Наталії недавно довелося сидіти на лаві підсудних: судили за крадіжки, позбавили волі умовно. Не покаялася...ЦУПЛЯТЬ ЦУКОР, ЦУПЛЯТЬ САЛО...

* Невідома особа проникла у нежилий будинок, що в Мені, і викрала пральну машину, електроплитку, три чавуни, килим. А в жительки Синявки, коли її не було вдома, хтось, підібравши ключі, поцупив мішок цукру, шість трилітрових банок сала, мішок борошна. Постраждав і 73-річний блистівчанин – у нього з льоху викрадено консервацію.
* Невідомий підібрав ключі від гаража менянки і вкрав велосипед «Мінськ».
* Двоє людей 20 – 27-річного віку з приміщення по вирощуванню птиці ТОВ «Господар» вкрали шість електродвигунів. По цьому факту порушено кримінальну справу.
* 26-річний раніше судимий житель Мени з приміщення колишнього об’єднання підприємств громадського харчування вкрав два велосипеди «Мінськ». Правоохоронці повернули вкрадене власникам.
* 17-річний дягівчанин украв від станції тех-обслуговування, що в Мені, велосипед, який належить жителю райцентру. А житель Мени вкрав велосипед у свого земляка по вулиці Шевченка. За цими фактами порушено кримінальні справи.
* 20-річний менянин, їдучи мотоциклом по вулиці Шевченка, не вибрав безпечної швидкості руху і наїхав на жінку, яка переходила дорогу. Пішохід отримала тілесні ушкодження.
По всіх вищенаведених фактах правоохоронці проводять перевірки та розслідування.