НОВА КНИГА П.Ф.КИЦЕНКА

За рішенням ученої ради навчально-наукового інституту бізнесу Національного аграрного університету в Чернігові, в редакційно-видавничому комплексі "Деснянська правда" вийшла друком книга під назвою "Картопля в інтер'єрі ринку".

Її написав кандидат економічних наук, доцент кафедри світового сільського господарства Національного аграрного університету, заслужений працівник сільського господарства, голова райдержадміністрації П.Ф.Киценко у співавторстві зі своїми синами: Віталієм - студентом факультету аграрного менеджменту Національного аграрного університету та Олександром - студентом юридичного факультету Національного університету імені Т.Г.Шевченка. У книзі висвітлюються теоретичні узагальнення і практичні рекомендації розвитку картоплярства та формування ринку картоплі в сучасних умовах. Наукове за змістом видання написане доступною мовою і гарно ілюстроване.



ЗНАЙШЛИ СПІЛЬНУ МОВУ

Минулого четверга у приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання "Круглого столу" з представниками районних організацій політичних партій та громадських об'єднань.

У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації П.Ф.Киценко, заступник голови районної ради Г.О.Бирюк, а також заступник начальника управління з питань внутрішньої політики ОДА, начальник відділу взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями В.М.Сизих. Учасники "Круглого столу" обговорювали суспільно-політичну ситуацію та політичну реформу в Україні.



ПРОБЛЕМИ СІЛЬСЬКОГО БЕЗРОБІТТЯ

стали основною темою семінару-заняття, який головні спеціалісти обласного центру зайнятості провели для голів та секретарів місцевих громад у четвер, 19 лютого.

Були розглянуті шляхи вирішення проблеми безробіття сільського населення, зокрема, створення дотаційних робочих місць, залучення безробітних громадян до громадських робіт, їх навчання та перекваліфікацію з подальшим працевлаштуванням.



УРОКИ ДЛЯ ПІШОХОДІВ

У школах району працівники відділення державтоінспекції на уроках роз'яснюють правила дорожнього руху для пішоходів.

І це не випадково. Бо торік в Україні трапилось 4819 дорожньо-транспортних пригод, під час яких травмовано п'ять тисяч дітей, 381 дитина загинула. На Менщині минулого року зафіксовано чотири ДТП, де травми отримали п'ятеро неповнолітніх. Уже нинішнього року трапилась одна дорожньо-транспортна пригода, під час якої постраждало троє неповнолітніх, інформує начальник відділення ДАІ РВ УМВС України в Чернігівській області Ю.Чернотицький.



ДІЛЬНИЧНИМ ІНСПЕКТОРАМ ПІДВИЩИЛИ ПЛАТНЮ

Дільничні, старші дільничні інспектори міліції та особи начальницького складу підрозділів адміністративної служби міліції з керівництва дільничними інспекторами отримуватимуть підвищений розмір зарплати.

Підстава - Указ Президента України Л.Д.Кучми "Про додаткові заходи щодо поліпшення діяльності служби дільничних інспекторів міліції". Як зазначає начальник відділення ДІМ І.І.Зелений, у райвідділі розроблено нову програму діяльності дільничних, де чітко визначено їх функціональні обов'язки, завдання і напрямки роботи з населенням.



СМЕРТЬ ВІД КОНЯ

У Дягові сталася трагедія - кінь ударив копитом господаря, від чого той помер.

Поїхав він провідати своїх дітей у Стольне. Дорогу обрав навпростець - полем. Повертаючись назад, вгодив у видолинок, покритий льодом. Молодий кінь почав ковзатись… Господар випряг його з саней, щоб той міг вибратися на сніг. Кінь, ударивши копитом свого хазяїна, подався геть. Чоловіка серед поля знайшли мертвим.