Запитання тижня

ПРО ЩО ТИ ХОТІВ БИ СКАЗАТИ ВСІМ, ЯКБИ У ТЕБЕ БУЛА ТАКА МОЖЛИВІСТЬ?

Відповідають:

Саша ТЕРЕЩЕНКО - 10 років:
- Що мені вже набридло помагати на городі і копати картоплю. А ще я хочу, щоб скоріш настало 1 вересня, бо у школі друзі і у мене новий портфель, і зошити, і ручки, і підстругачка-м'яч. А домашні завдання я робити не хочу.
Таня СЛАБЧЕНКО - 12 років, відмінниця, менянка:
- Дуже було гарно і весело відпочивати влітку, хоч я намагалася і батькам допомагати. А тепер я вже хочу до школи, бо там цікаво, і ще я люблю отримувати гарні оцінки. Скучила за своїми подругами і вчителями, хочеться поділитися враженнями про канікули.
Юля ПРИЩЕПА - десятикласниця з Мени:
- Мене, як, думаю, і більшість моїх однолітків хвилює проблема відсутності нормального дозвілля у нашому місті. Куди піти увечері? На дискотеку? Бачили б ви, що там робиться! Усі повально курять і п'ють. А що цікавого у цьому? Хотілося б мати можливість відвідувати такі молодіжні клуби, де не потрібно утверджуватися сумнівними способами і можна реалізувати себе у творчому плані, і хоча б не страшно залишити верхній одяг. Так, у нашій гімназії відбуваються цікаві вечори, завжди чергують педагоги, тому немає таких безчинств. Але ж шкільні заходи - до десятої вечора. А потім молодь однак тягнеться на дискотеку…
Катя ГОРОВА - учениця Куковицької школи:
- На жаль, те що я хочу сказати - уже неможливо. А так би хотілося звернутись до бабусі Ганни Олександрівни - найлагіднішої і найдобрішої бабусі на Землі. І попросити її, аби вона жила довго-довго, співала пісень, пекла пиріжки і хліб, гладила мене по голівці. На жаль, бабусеньки моєї вже нема - відійшла на вічний спочинок.
Аня ІЛЛЯШИК - учениця Менської школи імені Т.Г.Шевченка:
- Моє слово до всіх: Президента, усіх міністрів і послів: бережімо мир! Нехай діти і всі люди на всій Землі живуть у радощах і спокої. Щоб і в нашій Україні життя з кожним днем кращало, щоб у нас було справді щасливе дитинство.