ЛІКАРНЯНА КАСА

Перші внески до неї зробили вже 600 жителів Мени.

Відтепер, якщо вони матимуть проблеми зі здоров’ям, лікування оплачуватиметься з каси. А що-місячний внесок складає всього п’ять гривень. Як повідомив „Нашому слову” головний лікар району П.П.Хомрач, керує лікарняною касою правління у складі 11 чоловік. Учасником каси може стати кожен житель району. Головні переваги при цьому – невеликий внесок і гарантоване лікування за рахунок каси. Більш детальну інформацію про це можна одержати за телефоном 2-16-51.

ДЕРЖАКТИ ОТРИМУЮТЬ СЕМЕНІВЦІ

У січні були збори територіальної громади, розповідає тамтешній сільський голова С.В.Пилипенко, на яких власники визначилися зі своїми паями.

І ось минулої середи розпочато видачу державних актів на право приватної власності на землю. Їх уже отримали близько двохсот семенівців.

У ПОШТОВИКІВ – НОВИЙ КЕРІВНИК

Начальником Менського вузла поштового зв’язку з 9 липня призначено Володимира Івановича Роговенка, 1960 р.н., колишнього заступника голови правління ск “Промінь”.

Його попередник, Володимир Михайлович Щиголь, пішов з посади за згодою сторін. Зараз він перебуває на лікуванні.

РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ

Нарешті почались ремонтні роботи по одній з найбільш “непроїжджих” вулиць райцентру – 1 Травня.

Як зазначив міський голова М.Д.Кадушко, на цю справу в програмі соціально-економічного розвитку міста на 2003 рік закладено 20 тис. грн. Буде проведено ямковий ремонт дороги та здійснена підсипка піском на двох ділянках (якраз там, де “стоять” відомі на все місто “гуринівські калюжі-ставки”).

ХРЕСТИК + НУЛИК = ТИСЯЧА ГРИВЕНЬ

Юний менянин Женя Зима на минулому тижні виграв у популярну лотерею тисячу гривень.

У середу купив біля “КУМу” у приватного підпри-ємця В.Руденка за 2 грн. квиток лотереї “Хрестики – нулики”, розгорнув, а там… Вже наступного дня і гроші отримав (В.Руденко сам їздив до Чернігова і забрав виграш у представника фірми “МСЛ”, яка проводить цей розіграш). Того ж дня за “Хрестиками – нуликами” стояла черга…

БІГАЧАНИ П’ЮТЬ ЧИСТУ ВОДУ

У Бігачі відремонтовано півдесятка колодязів.

А зробили це самі жителі села за сприяння сільської ради, яка виділила цемент, шалівку, цвяхи. Вона ж заплатила і за виконану роботу. Працівники санепідстанції зробили хлорування води у колодязях, повідомила сільський голова В.М.Коробко.

ПОДАРУНОК ДЛЯ БІБЛІОТЕКИ

До центральної районної бібліотеки нещодавно зателефонував житель Мени, пенсіонер Василь Францевич

Дюкіч і запропонував передати у дарунок книжки зі своєї колекції, а потім ще й дружина його принесла кілька видань – загалом бібліотека поповнилась двома десятками книжок. А за кілька тижнів до цього ще одна менянка, викладач районної школи-гімназії О.М.Юрченко подарувала книгарні п’ятдесят книжок відомих вітчизняних та зарубіжних класиків літератури.